Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ez túlmegy minden határon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez túlmegy minden határon! Beteg lány? GYÁVASÁG?

Figyelt kérdés

volt egy lány! nagyon sokáig kitartottam, kiálltam mellette, ő néha "jó" volt velem, néha egy tetves ribi (sajnos)!

küzdöttem érte keményen, aztán az apjával együtt feljelentett.

persze, lemondtam róla, és utána nem kerestem (mégis miért kerestem volna? azt hiszem, ez felér egy egyértelmű "takarodj" vakkantással!), pedig nagyon szerettem, de ha nem, hát nem...

és most visszahallottam az egyik barátnőjétől, hogy GYÁVÁNAK nevez, mert utána nem kerestem, valamint NEM IS SZERETTEM IGAZÁN, mert akkor FELJELENTÉS UTÁN IS KERESTEM VOLNA!!!

CSAK JÁTSZOTTAM, azt mondta...

hát őszintén, úgy felment a pumpa, hogy véresre vertem az öklömet... mit szóltok ehhez? ugye nem normális ez a lány?


2011. júl. 2. 09:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az hogy gyávának nevez feljelentés után, azért mert nem keresed fel azt jelenti hogy egy nagy idi*ta a csaj és az ilyeneket jobb minnál messzebbről elkerülni.
2011. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális..,de te sem lehetsz b+ ilyen puhap/cs,hogy itt elkezdesz magyarázkodni.Nem izgat,ha lepontoznak,de különbet húzok le magam után minden reggel a wc-n,mint ez a kiscsaj.Felejtős,több okból is:apjával sose lesz már normális a viszonyod,a csaj meg elmehet a f/szba.A feljelentés után meg elvárja,hogy keresd?Kész..
2011. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

hogy udvaroltam? normál módon. semmi durvulás.

de ez a lényeg, hogy a lány csalódott bennem, mert nem kerestem...

hát ez egy kissé más történet, szerintem. miért hasonlítod össze a kettőt?

2011. júl. 2. 10:33
 24/29 anonim ***** válasza:

édesem, ha feljelentett, és ez bíróságra is került, akkor az nem normális udvarlás volt. gondolom mászkáltál utána, követted, folyton találkozással zaklattad, ha nem akart találkozni, akkor kimentél elé sulihoz/munkahelyhez/háza elé. folyton beszélni akartál vele, hogy tisztázzátok a dolgokat, nemegyszer talán még durvát is mondtál neki, esetleg kiabáltál vele. zaklatásért azt szokták feljelenteni, aki nem hagyja békén a másikat annak ellenére, hogy az elutasítja. ha annyira rendesen udvaroltál volna, nem kerül az ügy bíróságra.


amúgy te most ide ilyen igen/nem válaszokat várnál, hogy normális-e a lány? hát nemt'om. erre irányult a kérdésed, de sztem ez sem lenne elég. az írásaidból ítélve is elég agresszív lehetsz.

2011. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
feladtam. néhány emberen kívül agyhalottak járnak ide, bebizonyosodott.
2011. júl. 2. 10:47
 26/29 A kérdező kommentje:
egyébként meg bele sem gondoltok, mi miatt tesznek feljelentést emberek, milyen apróságok miatt... ha van rendőrismerős, csinálhattál te bármit, egyből kiforgatják.
2011. júl. 2. 10:49
 27/29 anonim ***** válasza:
56%

most komolyan azt várod, hogy mindenki sajnáljon, amiért egy ilyen beteg lánnyal hozott össze a sors?:D

iiiigeeen, peeersze, ez a lány nem normális, egyértelmű.

te biztos perfekt vagy minden téren:3

elképzelhetetlen, hogy barátnő kavar, ez teljesen kizárt, ilyet nem csinálnak a lányok.

2011. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
<bezárt a bazár>
2011. júl. 2. 10:53
 29/29 anonim ***** válasza:
Hagyd a p..csába! Ne is reagálj rá, le se sz..rd! Főleg nem menj a közelébe, hogy megelőzd a további felesleges kellemetlenségeket. Ennyi.
2011. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!