Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ez túlmegy minden határon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez túlmegy minden határon! Beteg lány? GYÁVASÁG?

Figyelt kérdés

volt egy lány! nagyon sokáig kitartottam, kiálltam mellette, ő néha "jó" volt velem, néha egy tetves ribi (sajnos)!

küzdöttem érte keményen, aztán az apjával együtt feljelentett.

persze, lemondtam róla, és utána nem kerestem (mégis miért kerestem volna? azt hiszem, ez felér egy egyértelmű "takarodj" vakkantással!), pedig nagyon szerettem, de ha nem, hát nem...

és most visszahallottam az egyik barátnőjétől, hogy GYÁVÁNAK nevez, mert utána nem kerestem, valamint NEM IS SZERETTEM IGAZÁN, mert akkor FELJELENTÉS UTÁN IS KERESTEM VOLNA!!!

CSAK JÁTSZOTTAM, azt mondta...

hát őszintén, úgy felment a pumpa, hogy véresre vertem az öklömet... mit szóltok ehhez? ugye nem normális ez a lány?


2011. júl. 2. 09:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Most csak hergelnek a barm*k. Szerintem a csaj egy elmebeteg.Legközelebb válogasd meg jobban, kinek udvarolsz,pont. Te meg kezelned kell a dühödet, mert az, hogy véresre verted az öklödet az nem okés.Szabadulj meg ettől a pertől és ne számits arra, hogy túl sok megértő vagy értelmes választ kapsz ezen a weboldalon, mivel túl sok tini ir ide.Gondolj bele egy kis 14-15 éves is válaszolhat mondjuk egy 25 éves problémájára...hagyjuk...mit tud az, az életről.
2011. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
És biztos ok nélkül feljelent nem?:D Azért mert nem vettél neki ajándékot nem?XD
2011. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

korán vagy, vagy tényleg ennyire nem képesek az emberek egyben értelmezni a szöveget?

szakadjatok már el a feljelentéstől, könyörgöm. ne a feljelentést vegyétek figyelembe, hogy a. feljelent, mert "zaklatom", b. elvárja, hogy keressem fel feljelentés után, mert ha nem teszem, voltaképp nem is szeretem.

érted, ugye?

nagyon lebutítva: azért nevez gyávának, és azért nem hiszi el, hogy szeretem, mert nem teszem azt, ami miatt feljelentett, a feljelentés után. logika ebben nincs.

2011. júl. 2. 10:18
 14/29 A kérdező kommentje:
*van
2011. júl. 2. 10:18
 15/29 A kérdező kommentje:
+hanem
2011. júl. 2. 10:18
 16/29 anonim ***** válasza:
Halkan megjegyzem, nem vagy te egyben egy agresszív vadállat is a lelked mélyén? Alapos indok nélkül nem szoktak feljelentgetni embereket, akiknek egyetlen fegyvere az ajándékozás, kedveskedés stb.. :)
2011. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
szoktál néhanapján a kérdésre válaszolni, vagy csak nyomod az értelmetlen dumádat?
2011. júl. 2. 10:26
 18/29 A kérdező kommentje:

azért jelentett fel a lány, mert kerestem.

feljelentés után nem kerestem.

ezt felrótta nekem, hogy nem kerestem, és hibáztatott érte.

de ha meg kerestem volna, megint jön a feljelentés.


mennyire kell még leegyszerűsítenem a szöveget? a kérdés pedig arra irányul, hogy ez normális?

2011. júl. 2. 10:28
 19/29 anonim ***** válasza:

Arra válaszolj, hogyan udvaroltál a csajnak?

Nem a csajt jelentették fel... Te meg nyugodj bele, hogy nem ment és kész, már ne érdekeljen, mit mondogat a barátnőjének.

2011. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Érdekes volt egy ugyanilyen kérdés nemrég.Egy lány irta a barátnőjéről ugyanezt a történetet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!