Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ez túlmegy minden határon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez túlmegy minden határon! Beteg lány? GYÁVASÁG?

Figyelt kérdés

volt egy lány! nagyon sokáig kitartottam, kiálltam mellette, ő néha "jó" volt velem, néha egy tetves ribi (sajnos)!

küzdöttem érte keményen, aztán az apjával együtt feljelentett.

persze, lemondtam róla, és utána nem kerestem (mégis miért kerestem volna? azt hiszem, ez felér egy egyértelmű "takarodj" vakkantással!), pedig nagyon szerettem, de ha nem, hát nem...

és most visszahallottam az egyik barátnőjétől, hogy GYÁVÁNAK nevez, mert utána nem kerestem, valamint NEM IS SZERETTEM IGAZÁN, mert akkor FELJELENTÉS UTÁN IS KERESTEM VOLNA!!!

CSAK JÁTSZOTTAM, azt mondta...

hát őszintén, úgy felment a pumpa, hogy véresre vertem az öklömet... mit szóltok ehhez? ugye nem normális ez a lány?


2011. júl. 2. 09:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hogyan "beteg"?
2011. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

hogy ez jön le neki....

hogy elvárná, hogy miután feljelentett, és bírósági ügy lesz belőle, még keressem, mert ha nem keresem, nem szeretem...


én azt hiszem, hogy nincs az az ember a világon, aki, ha feljelent valakit, tönkretételét akarja, utána elvárja, hogy keresse fel, ha szereti...

2011. júl. 2. 09:49
 3/29 anonim ***** válasza:

Fúúú... ember.. na az ilyen csajokra mondanám azt h irány munkatábor!!, de nincs ilyen (szerencsére) már.

Sztem ezzel valami nincs rendben, a legjobb ha otthagyod a jó f*nébe és elfeledkezel róla.

2011. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
szerintem te vagy beteg, de a csajod se normális az biztos
2011. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
nem nagyon értem, te tulajdonképpen mire is akarsz választ kapni. de alapból, ha már feljelentett zaklatásért, ott valami veled sem stimmelt. a barátnők meg sokszor kavarnak. legjobb, ha kiszállsz az életéből.
2011. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Jó látni ezeket a kérdéseket, hogy a sok elmebeteg feljön ide és mindig azzal jön, hogy ő csak próbálkozott a csajnál, de az a rohadt szemét k*rva feljelentette, vajon miért... beteg emberek. :S
2011. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

miért lennék beteg? nem értem!

hiszen sokszor játszott velem...

"hagyjál már!!"

"miért nem keresel? :( nem szeretsz? :("

"kopj le!!"

"miért nem köszöntöttél fel???"


aztán ugye feljelentés.

utána nem kerestem...

most meg gyávának nevez, azt mondja, csak játszottam vele, hazudtam, mert ha annyira szerettem volna, feltétlenül felkeresem őt a feljelentés után.


szóval itt a kérdés: vajon ez normális emberre utal? feljelent, és utána elvárja, hogy keressem, mert ha nem teszem, nem szeretem...

2011. júl. 2. 10:04
 8/29 A kérdező kommentje:

emberek!!

a szövegértéssel kemény bajotok van!!

meg sem értitek, mit mondok...

nem az a gond, hogy feljelentett, az a gond, hogy utána felrója nekem, hogy feljelentés után miért nem kerestem őt, biztos nem is szerettem.


ne legyetek agyalágyultak, és próbáljátok meg a szöveget értelmezni..

2011. júl. 2. 10:05
 9/29 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy miben állt ez a kedves kis küzdelem, ami miatt fel is jelentettek.

Ami zavarhatja, hogy emberi módon nem voltál vele képes beszélni ezek után, talán hogy tisztázd magad.

2011. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

de miért beszéljek feljelentés után vele?

hogy megint feljelentsen?

vagy egyáltalán miért tisztázzam magam, ha ő konkrétan a büntetésemet kérte?

2011. júl. 2. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!