Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalása van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalása van? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem pont akkor amikor 3 hónaposak lettünk. Nagyon össze voltam törve, 4 napig nem ettem semmit és csak sírtam az ágyamban. Csak a barátaim vigasztaltak azzal hogy ugyis találok jobbat nála. Egy nagyon kedves fiú is vigasztalt, akit alig ismertem közelebbről, nagyon jól esett. Beleszerettem... Ő is belém és 2 hét múlva összejöttünk. Nagyon jól kijöttünk szerelmileg,társalgásilag és semmi probléma nem volt. [ Kivéve a volt barátnőjét ( közbe az én -volt- legjobb barátnőm ) aki visszaakarta kapni... de az más ] Csak egy bökkenő volt: 15 éves... és előttem már lefeküdt egy lánnyal.

Én nem az a fajta lány vagyok, aki nagyon rajong az idősebbekért. Egyszerűen éreztem benne valamit és félelmet idézett elő belőlem , talán régebbi félelmeket/emlékeket.

(azért félek tőle mert nem érzem vele biztonságban magam, és bármit tehetne velem)

De ma rám írt az a barátom aki 1 hónapja szakított velem, és azt mondja, hogy kezdhetnénk-e előről... Na én itt már nemértettem. Azt állítja , hogy hülye volt hogy szakított csak meg volt zavarodva.



Egyébként én 13 éves leszek, a mostani barátom 15, és a volt barátom 13 lesz.

Ti mit gondoltok? Belemennyek az újrakezdésbe vagy ne?


2011. jún. 30. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad, hogy miért volt a szakítás. Én tapasztalatom szerint nem jó az újra kezdés, de nagyon fiatal vagy, sok mindent kell még tapasztalnod. Rajtad múlik, akarsz-e valamit tőle.
2011. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évesen fogd be a p*fád és játsz sminkelős ill. öltöztetős játékokat neten...
2011. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:) 13 évese :)
2011. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, sztem döntsd el, hogy melyik fiu a nyeröbb. Melyikkel érezted magad jobban? melyik értett meg jobban? most ne kezd azért mert ö könyörög.


( én 19 évesen itt rontottam el és most már a másinak is löttek :( pedig ö volt az igazi, de a másik gyökér miatt aki már rám se szar... na szoval hosszu.)


sok sikert:)

2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!