Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet lelkiismeret furdalása...

Lehet lelkiismeret furdalása van? Vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Párom gyakorlatilag kiprovokálta a szakítást, elhanyagolt, nem törődött velem, utolsó időben sex sem volt. Akkoriban feltűnt az életébe egy nő aki szerelmes üzeneteket küldözgetett neki, ostromolta a szerelmével. Számon kértem azt mondta csak egy csaj, aki egy munkatársának ismerőse, azt állítja, hogy szerelmes páromba, de párom biztosított, hogy őt nem érdekli a nő. Persze én állandó féltékenységi, és hisztériás jelenetekben törtem ki. Nem bírtam elviselni a nő próbálkozásait és haragudtam páromra amiért nem kezelte kellően a helyzetet. Nem „építette le” a csajt. Mindig azt mondogatta ne foglalkozzak vele.

Szakítottunk, majd volt egy mély beszélgetésünk. Kérdeztem, hogy volt-e köztük valami azzal a csajjal. /Azt mondtam nem volt semmi, csak flörtölt vele, sose érdekelte a csaj csak „játszott” vele és, hogy azóta már barátja is van/

Én beletörődtem a szakításba, párom viszont állandóan "zaklat" meglep ajándékokkal, közös programokat szervez, régebben ez nem volt jellemző. Most meg állandóan ide-oda akar vinni. Mintha békülni akarna és én is kezdtem hajlani a dologra. /Még mindig szeretem/

Aztán szembesültem egy sms-el, amiben jövő hétre beszéltek meg egy találkozót, azzal a csajjal. Azóta nem hagy nyugodni a dolog.

Nem tudom mit kellene tennem.

Szerintetek megcsalt vele? Vagy tényleg "csak" flörtölt? Akarhat valamit tőle?

Még, ha megcsalt azt megtudni is jobb lenne, mint ez a bizonytalanság.

És most mit akar tőlem? Lehet nem is békülni, csak lelkiismeret furdalás van?


2011. júl. 5. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de ezt kérdésként feltenni...


ha már mással csak flörtöl, az is bizonyítja, hogy vége.


Szinte biztos, hogy megcsalt,de az is, hogy nem tisztel eléggé.

2011. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy pasitípus, amelyik folyamatosan "vadászik".

Az exed szerintem tipikusan ilyen. Az "új" csaj - állítólag - nem érdekelte, amíg az nyomult rá, de azért élvezte a lehetőséget. Veled nem foglalkozott igazán, mert már nem kellett "becserkésznie". Azzal, hogy otthagytad, felkeltetted a "vadászösztönét". És közben érdekli a másik nő is, főleg ha már van valakije, mert ettől csak izgalmasabb a játék.

Ezt a típust, csak az tartja kordában, ha egy magához hasonlót talál nőben. Akkor folyamatosan izgatja az a lehetőség, hogy meg kell kűzdenie másokkal, állandóan bizonyíthatja, hogy ő az "erősebb kutya". Ha emberi kapcsolatra vágysz, akkor szórakozz vele amíg jólesik, de semmi komolyat ne akarj tőle, mert képtelen lesz rá.

2011. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!