Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, h miért, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, h miért, de nagyon cikinek érzem, h 21 éves létemre csak 2 pasival voltam. Ez mikor fog elmulni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
akkor végülis a házasság öl meg mindent?
2011. jún. 30. 15:31
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem!

Ne hallgass 15:21-ra, az egy nagy hülyeség amit írt!

És igen is számít, hogy hány partnered volt: de nem elsősorban a szex miatt. Nem attól lesz jó házasságod, ha sokat kefélsz előtte.

Ha van több partnered házasság előtt, akkor az a következő jótékony hatással lesz rád:

1., érzelmileg érettebb leszel, ha több kapcsolatot megélsz és itt gondolok a kapcsolatok érzelmi oldalára is és minden egyéb vonzatára: ha élsz valakivel együtt, megtanulsz együtt élni! És nem a férjed lesz az első, akit meg kell szoknod; átélsz pár szakítást, veszekedést és edzettebb leszel mentálisan, másképpen fogod kezelni a konfliktusokat. És ehhez igen is kellenek kapcsolatok előtte. Nem egy éjszakás dugósokra gondolok, hanem pár hónapig, 1-2 évig tartó, de számszakilag több. Mondjuk 25 éves korodig még fogyassz el 5-6 fiút, kapcsolatot és sokkal jobb esélyekkel indulsz egy örökre szóló kapcsolatba.

2., Ha van pár élményed, sokkal kevésbé fenyeget a veszély, hogy pér év múlva, mondjuk egy kisebb érzelmi válságban a házasságon belül, majd elkezdesz keseregni rajta, hogy mennyi mindent kihagytál fiatalon. Tipikus és sok példáját láttam már és ritkán volt jó vége ...

2011. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Mac008-nak

Ffi

lám 14 évnyi bölcsesség kontra tán 30 évvel...a konfliktus kezelés nem a szexpartnerek számától függ!!! Hanem kompromisszum készségtől, empátiától... Ha figyelmesen olvastál azt írtam a házasság nem szex !!! Szex is de nem az a meghatározó, hanem a szövetség amit a másikkal kötöttél, vélhetően 1 életre. A házasság nem öl és butít, az más nem összekeverendő!!! Ha csak azért házasodik valaki, hogy legyen állandó szexpartnere, sicc, akkor eleve halálra van ítélve a dolog. Az egyéni, hogy kinek hány partnere vn, volt és lesz, s ez házasságtól független, bár ez itt erkölcstelennek tünik....Ki ki magában kell, hogy ezt lerendezze, ehhez nem lehet tanácsot adni. Mac a tanulásról ír de tanulni, okulni 1 kapcsolaton belül is lehet, nem kell ahhoz több kapcsolat.

Nna persze igaz 1 éjszakás kaland az skalp gyűjtés avagy pillanatnyi testi vágy "kielégítése" maszturbáció nélkül rövid vagy középtávú kapcsolat szándék nélkül.

2011. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Tanulj meg olvasni, mielőtt támadsz:

"több kapcsolatot megélsz és itt gondolok a kapcsolatok érzelmi oldalára" ez nem ekvivalens ezzel: "a konfliktus kezelés nem a szexpartnerek számától függ"


Tehát ha elferdíted amit mondok, nincs értelme vitatkozni ...

2011. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"de tanulni, okulni 1 kapcsolaton belül is lehet,"


Lehet. Egysíkúan ...

2011. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy, már bocs. Remélem el fog múlni nálad, mert hülyeség ezt cikinek érezni. [Egyetlen 1 barátom volt eddig, és még most is vele vagyok, lassan 5 éve. Én már azt érezném cikinek, hogy utána még 1-2 pasival legyek, mert az már nálam nem fér bele az elveimbe. 1 még talán, de 2 már biztos hogy nem. (De nem is akarom elhagyni a barátomat.)]

20/L

2011. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ffi

Mac nek


Hja a poligámia jó dolog...legyen neked igazad....Kedves kérdező! Dugj minden 2 hétben mással, hogy megfelelően sokoldalú konfliktus kezelő képesség fejlődjön ki benned...Mac szerint...

Valóban zárjuk le, értelmetlen...ki ki a saját életét úgy éli ahogy tudja, akarja...Üdv.

2011. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ffi:

Csak akkor hülyeség, ha félremagyarázod és elferdíted az általam leírtakat.


Vagy nálad ez a kettő ekvivalens?

1., Dugj minden 2 hétben mással,

2., Mondjuk 25 éves korodig még fogyassz el 5-6 fiút, kapcsolatot


Akkor súlyos szövegértelmezési gondod van ...

2011. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ffi:


És azt még egyszer nem magyarázom, hogy a konfliktuskezelő képesség nem a dugástól fejlődik, hanem a kapcsolatokban szerzett tapasztalatokkal (amelyek nem csak szexuálisak). Szóval ha 2 magyarázat után nem értetted, a harmadik után sem fogod!


Elnézést a kérdezőtől, hogy idáig fajultunk! Remélem azért leszűröd magadnak, ami a hasznodra válik!

2011. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

na figyi mert Mac008 meg FFi vagy mi elkezdték félre értelmezni a dolgokat! :D

az első és legfontosabb dolog , hogy ne birka legyél , hanem önmagad..

aztán annyi pasival létesítesz szexuális kapcsolatot amennyivel szeretnéd, vagy amennyivel összejön :P


a nagymamás példával csak arra akartam utalni annó , hogy vannak , akik elsőre beletrafálnak abba a személybe akivel le akarják élni az életüket és biztos néha őket is elkapja az inger , hogy dejó lenne ezzel azzal , de aztán belátják, hogy nekik jó az ahogy van mert őt szeretik . Vannak viszont olyanok is akik 5-6-10-40 pasin is túl találják meg életük párját... szóóóóóval az , hogy te melyik kategóriába tartozol azt döntsd el te , de attól még nem leszel egy utolsó senki , ha mondjuk a következő pasidnál abbahagyod a szexpartner váltogatást !


remélem segítettem ! üdv.: Z/25

2011. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!