Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, h miért, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, h miért, de nagyon cikinek érzem, h 21 éves létemre csak 2 pasival voltam. Ez mikor fog elmulni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
de nem fog károsan hatni a házasságomra?
2011. jún. 30. 14:38
 12/32 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az öreganyádat , hogy mennyire szar a házassága ...
2011. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
nahh, neki nem az.. neki tényleg nem az :) nagyon szép házasságban élnek.. csak én ezt nem tudom elképzelni
2011. jún. 30. 14:43
 14/32 anonim ***** válasza:
miért nem ?
2011. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
mit miért nem? miért nem sz.r? mert szépen élnek, azért..
2011. jún. 30. 14:47
 16/32 anonim ***** válasza:
és te nem tudod elképzelni, hogy szépen élsz ?
2011. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy egy életre szóló elkötelezettség előtt, ki kell, hogy élje magát az ember. Kell tapasztalatot gyűjteni, kapcsolatokat megjárni és itt nem csak a szexre gondolok. Együttélésre, szakításra, érzelmi válságokra és nagy örömökre.

Szerintem igen is 1-2 évtized és ha nem estél ezeken túl, problémákat okozhat majd.

2011. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%

Ffi


Mennyiség...minőség...mások...ők...ti.....


Pedig az ÉN a legfontosabb...azért volt e 2 mert őket akartad avagy mást, másokat is akartál de az, azok nem kértek belőled?

A sikeres házasság nem azon múlik, hogy hány partner volt előtte...Meg fogsz lepődni de a házasság nem csak szexből áll, sőt az idővel csökken, mert a jelentősége is csökken...ugye meglepődtél....

Kérdezd meg a nagyit mitől mükszik annyi éve az Ő boldogsága...a válaszban lesz konyha, gyerek, közös gondok, sok gond....és megint gondok amiken közösen mentek át és oldottak meg...no persze lesznek közös örömök is, de szex nem lesz, vagy csak alig kerül említésre.......

2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
inkább az a ciki hogy ezt cikinek érzed. azért mert más fűvel fával lefekszik már neked is azt kell tenned?
2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

15:21:


"az idővel csökken, mert a jelentősége is csökken...ugye meglepődtél.... "


Meg! Határozottan! Úgy 14 év házasság után, elég alaposan ...

2011. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!