Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tessék. Lányoknak lehet mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tessék. Lányoknak lehet mégse csak külső számít?

Figyelt kérdés

16F vagyok. Nem nagyképűségből, de mondhatni, hogy jóképű vagyok...

A múlt héten 3 lánynál is próbálkoztam. Egyikkel MSN-en, le tudtam szűrni, hogy külsőre bejövök neki, de úgy különösebben nem mozgattam meg a fantáziáját, sosem ír rám, a beszélgetések egyoldalúak..kérdezz, felelek.

Másik lányt el akartam hívni találkozni, erre elég érdekes indokokat talált ki..nem ért rá.

3. lánnyal is el tudtam beszélgetni, de valahogy ő sem mutatott semmi érdeklődést felém...


Mi lehet a gond a belsőmmel? nem értem... Nem nyomulósan írtam egyiknek sem, nem voltam se nagyképű, trágár szavakat se írtam, erőltetett poénokat szintén nem.


2011. jún. 30. 10:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mind a 3-at ismerem látásból. A 3.-al utolsó nap beszéltem, nem neten keresztül...
2011. jún. 30. 10:52
 12/24 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet magadról priviben. :))


16L

2011. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhetne akkor 17/L
2011. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nekemiiis :D 19/L elég kritikus vagyok , ha én aszondom h helyes vagy akkor tényleg az vagy :D

na gyerünk rakj fel képek ne legyél papírkutya ;)

2011. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
:D naaaa azért neten nem mutogatom magam
2011. jún. 30. 11:24
 16/24 anonim ***** válasza:

akkor küld képet :P

ha már ennyire helyes vagy kíváncsiak vagyunk :D

2011. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Így van! Lehet, hogy még a végén itt találod meg a szerelmet! :D
2011. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kommentekbe már elvettétek a kedvem a neten való ismerkedéstől..^^

Most azon gondolkodok, a korommal lehetett a gond? néhány hónappal idősebbeknél próbálkoztam, de ez nem nagy különbség.

2011. jún. 30. 11:42
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem! Engem például nem zavarna ha egy 16 éves fiú próbálkozna..

17/L

2011. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha már nem akarsz lefogyni,kedves utolsó...XDD
2011. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!