Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tessék. Lányoknak lehet mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tessék. Lányoknak lehet mégse csak külső számít?

Figyelt kérdés

16F vagyok. Nem nagyképűségből, de mondhatni, hogy jóképű vagyok...

A múlt héten 3 lánynál is próbálkoztam. Egyikkel MSN-en, le tudtam szűrni, hogy külsőre bejövök neki, de úgy különösebben nem mozgattam meg a fantáziáját, sosem ír rám, a beszélgetések egyoldalúak..kérdezz, felelek.

Másik lányt el akartam hívni találkozni, erre elég érdekes indokokat talált ki..nem ért rá.

3. lánnyal is el tudtam beszélgetni, de valahogy ő sem mutatott semmi érdeklődést felém...


Mi lehet a gond a belsőmmel? nem értem... Nem nyomulósan írtam egyiknek sem, nem voltam se nagyképű, trágár szavakat se írtam, erőltetett poénokat szintén nem.


2011. jún. 30. 10:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl passzív voltál?
2011. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Aki msn-en próbál csajozni, az sikeres ember nem lehet.
2011. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Végre rájöttél :) Te eltudnál lenni egy gyönyörű lánnyal, aki irtó bamba?
2011. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
És igen, a külső nem minden.. Engem például ezerszer inkább meg tudnak mozgatni egy fiú belső tulajdonságai, mint a kinézete. A jóképűség még közel sem elegendő a sikerhez, legalábbis nálam. Így látatlanba azért elég nehéz megmondani mi a gond a belsőddel, ahhoz el kéne beszélgetni veled.:)
2011. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy benned legalább annyi felmerült, hogy veled lehet a probléma, és nem mindenki más a hülye. Tudod, ez milyen ritka? :D Ennyiből, amit írtál, nem lehet eldönteni, hogy mi a gond veled, de hidd el, ha már elgondolkodtál, jó úton haladsz.
2011. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak vannak rossz tapasztalataik a csajoknak. Én is megjártam már egy netes szerelmet....
2011. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Internet mácsó XDDDD
2011. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Neked is csak addíg van önbizalmad apukám,amíg bele nem kell nézni egy lány szemébe.:)
2011. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
vagy csak azt hiszed, hogy jóképű vagy de közbe NEEEEM
2011. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet és akkor eldöntjük...
2011. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!