Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a lányoknak a külső?

Figyelt kérdés

Férfiként azt a sztereotípiát tudom, hogy nem fontos a lányoknak a külső, legalábbis annyira, csak legyen sok érzelem.

Lehet felállítani kategóriákat, hogy pl. az elhízott pasi nem kell senkinek, vagy ha van egy kis háj, de erős testalkatú az illető, akkor az jöhet, vagy az sem jó?

Szóval ilyesmik érdekelnek :D


2010. aug. 5. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lány függő, hogy kinek mennyire fontos. Ugyanúgy sok pasi is a csak a külsőre megy rá, ahogy sok lány is.
2010. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát igen, az előző beírónak igaza van. nekem pl. nincs ideálom, ha meglátom a pasit, azonnal tudom, hogy lehetne-e köztünk valami vagy sem. a kisugárzása számít nekem, nem a külseje.
2010. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fontos nekik. Talán csak az anyagi helyzet fontosabb.
2010. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Külső megfog, a belső megtart.
2010. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos egyes ismeröseimnek abszólut fontos, meg a pénz.......

Nekem a lényeg,h ápolt legyen, jó adjon magára valamennyire, ne csöves cuccokban mászkáljon. Ha kicsit estesebb nem gond,jó tegyük fel 170 cm-es és 120 kg meggondolom,de nagy testben nagy szív rejtözik

:)

19L

2010. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 17:33 Köszönöm, kicsit megnyugtattál :D

185cm 115kg? :)

2010. aug. 5. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia 17:33as vagyok.

Szerintem ne foglalkozz számokkal,ha nagyob darab vagy annyira nem tünik fel. EGYik b.nőm apuja 185 cm és 105 kg, én speciel kevesebbnek néztem, mivel vállas meg minden.

Amúgy sok mindentől függ, bár,ha nagyon feltünő sz.tem kicsit diétázz,de csak az egészséed érdekében.

:D

Sok sikert,ha gondoldo írj e-mailt.

Most is csak véletlenül néztem fel ide.

2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!