Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenységem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap megismert egy fickót. A gyerek hívogatta meg elment hozzájjuk reggel megnézni mivan barátnőmmel ugyanis bnőm hazament abból a buliból mert fájt a feje. Meg ma kapott egy smst hogy "akkor tali? bugyit ne vegyél fel fontosat akarok mondani" erre én megszoltam hogy rádvan szállva. barátnőm meg hogy megint kezdem.. szerintetek jogos a féltékenységem? Barátnőm azt szajkózza csak haverok vagyunk.. ja hogyne...
2011. jún. 29. 13:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
abszolút jogos a féltékenységed! ne hagyd magad!
2011. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ez a normális? Pont tegnap vertem ki a hisztit páromnál, mert bele kódolva van (vagy nem tudom), hogyha iszik és lányokkal bulizik, akkor mindenkit ölelget, puszilgat, úgy beszél hozzá, hogy közben simogatja a hátát stb. Én már ettől kiborultam. A párom pedig meg is értette és azt mondta, hogy mivel ez nekem rosszul esik, innentől kezdve fékezi magát...

Ha valaki szeret, akkor megkéne értenie, hogy vannak dolgok, amiket a párja nem néz jó szemmel és persze nem kell behódolni és mindent elfogadni, papucskodni, de azért az érthető szerintem, hogy nem tetszik, ha a barátnőd ilyen sms-eket kap. Hagyd a francba! Miaz hogy élőben még durvább? Ugyanmár... Szerintem felejtsd el még most, amíg lehet és keress egy normális lányt!

2011. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Lásd be,egy ribi a bnőd,akinek "bókokra" meg ilyen emberekre van szüksége,h meglegyen a kellő önbecsülése.Ha nem veszi észre,h nyomul rá,akkor hagyd ott.Lesz másik,annyi 16 éves kis lotyó van,akit megfoghatsz,h minden ujjadra 10 jut.
2011. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
úgy értem, h normális, h ebben a korban még ilyenek a lányok.. komolytalanok.. de nem is lehet elvárni tőlük, h halálkomolyan vegyék a dolgokat, még csak 16 évesek!! erre értettem, h normalis..
2011. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

egyetértek a kérdezővel..


de azért valljuk be, h ha ezt 1 lány irta volna, akkor mindjárt ő lenne a hisztis p...., aki beleavatkozik a baratja dolgaiba.

2011. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%

Az biztos, hogy én mindkettőt jól pofán basznám. A barátnőmet - aki ezek után már nem sokáig lenne az - a szemét ribanc viselkedésért, a kis köcsögöt pedig azért, mert ráhajtott.

Normális kapcsolatban egyik fél sem csinál ilyet. Ha ezt most elnézed neki, akkor mindig hülyének fog nézni és pofátlanul vissza él majd ezzel a helyzettel.

2011. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
kibékültünk. kiderült hogy a srác homokos :| .. meglepődtem de a lényeg minden a legnagyobb rendben.. aztán vagy vagysem..
2011. jún. 29. 22:59
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

legalább a srác vallotta be hogy meleg?

mert ha a csaj mondta akkor ezekután elég nagy kamu lehet csak hogy ne legyél féltékeny.

amúgy "majd ha már nem leszel spanolok vele.."

énezért úgy dobnám a pi.csába mint a huzat :)

(pedig lányvagyok..)

2011. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
a csaj mondta.. a fickót nem ismerem. hát őő majd lesz valahogy.. igazából ezt szerintem azért írta hogy ha engem zavar akkor hanyagolja..
2011. jún. 30. 01:52
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg is fog csalni, ez csak egy jo duma. ha van egy kicsi eszed, nem hiszed el neki, amit mondd. Nagy csalodas fog erni kesobb!!
2011. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!