Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a féltékenységem?

Figyelt kérdés
A párom 1 kiállításon 2 nővel fotózkodott akik félig meddig meztelenek voltak.azt mondja nincs ebbe semmi,de nekem mégis rosszul esik.szerintetek ez annyira természetes dolog??azóta folyton ez jár a fejemben.
2009. nov. 18. 12:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
addig jó amig csak fotózkodtak:D, am sztem ebben nincs semmi rossz, vagyis nem olyan nagy ügy, mert ha még lenne köztünk vmi, de gondolom ez kizárható:D sztem jót röhögött ő is ezen hogy ilyen csajokkal fotózkodhatott:D
2009. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,csak én nem tudok rajta jót röhögni:(
2009. nov. 18. 13:04
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha csak fotózkodott abban tényleg nincs semmi ami miatt hisztizned kéne
2009. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
tudod nem is a hisztizés itt a lényeg,mert nem vagyok hisztis típus.inkább csak csalódott vagyok és persze nagyon rosszul esik:(:(
2009. nov. 18. 13:20
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, én melletted vagyok, nekem is nagyon-nagyon rosszul esne egy ilyen a páromtól. De viszont neki is, ha én ilyet csinálnék, szerintem. És a te párodnak is, ha te csinálnád ezt. Már maga a tény rosszul esik a nőknek, hogy a párjuk mást is megnéz, hát még ez...

2009. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy...ő erre azt mondta hogy nincs abba semmi.mármint ha én is egy másik férfival olyan formában fotózkodnék.lehet hogy akkor nem szeret eléggé?:(:(:(
2009. nov. 18. 13:30
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Édesem, pont ez a hiszti.. NEM JOGOS a féltékenységed.
2009. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Ebben nincs semmi. Nem mindennapos esemény ez, egy fényképet megér :)


Féltékeny ne legyél, mert a féltékenység önzőség. Tényleg egy önző ***i akarsz lenni? :O

2009. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Sz.tem se jogos.

A probléma egy kapcsolatban nem itt kezdődik :/

2009. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Már nem azért de szerintem tipikus pasi mentalitás... ha ott van az a két félmeztelen jó bőr nő, és belemegy a fényképbe, akkor miért ne? Ha neked lenne lehetőséged ugyanarra csak nagyon jó pasikkal, szerintem benne lennél.
2009. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!