Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a féltékenységem?

Figyelt kérdés
A párom 1 kiállításon 2 nővel fotózkodott akik félig meddig meztelenek voltak.azt mondja nincs ebbe semmi,de nekem mégis rosszul esik.szerintetek ez annyira természetes dolog??azóta folyton ez jár a fejemben.
2009. nov. 18. 12:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
sztem meg jogos. miért fotózkodik félmeztelen lanyokkal? milyen kiállitás volt ez? azért mégiscsak számit.. ha pl. vmi kis ribancok voltak, akkor kiakadnék. de ha pl. vmi művészi dolog, akkor nem.
2009. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

És ha jogos is lenne? Azzal semmire se megy hogy itt ki mit mond?

De nem jogos :)

2009. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni másért milyen hisztit csap. :/
2009. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
szerintem is kis ribik voltak egyáltalán nem művészi kiállítás volt,hanem horgászkiállítás.
2009. nov. 18. 15:13
 15/25 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólónak csak annyit hogy biztos magadra ismertél ebben a dologban
2009. nov. 18. 15:15
 16/25 anonim ***** válasza:

Horgászkiállításon meztelen nők?

Ugye ezt te sem hiszed el

2009. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
horgászkiállitáson mit keresnek? vmi modellek, mi? nézd, nekem is volt már hasonló szitu, de mindig rá kellett jönnöm, h nem a barátom, hanem inkabb az önbizalomhiány az oka az egész kiborulasnak, hisztinek. ez most megtörtént, de kérd meg a baratodat, h legközelebb ne csinaljon ilyet, mert az neked rosszulesik. amugy ő mit mondott, miert tette? te h tudtad meg?
2009. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen testfestett csajok voltak? Szerintem nagyon jó pofák, én is fotózkodtam már velük egyszer, ráadásul a Kedvesem csinálta a képet. Jó buli volt. :) Egy kapcsolatban ahol van bizalom ott az ilyenen nem szabad fennakadni. Ráadásul nagy eséllyel akkor látta őket először és utoljára.

Amúgy ha azt az oldalt nézem, akkor meg is tudlak érteni... van akinek olyan a természete, hogy ezt nem tudja elviselni, de szerintem nem szabad nagyon rágódnod ezen. Ha valaki meg akarja csalni a másikat, azt úgy is meg tudja tenni.

Annyit meg lehet kérdezni, hogy hány éves vagy?

2009. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
igen horgászkiállításon ilyen festett nők.jaja.láttam a képet amúgy...csak rosszul esett...22 vagyok
2009. nov. 18. 16:06
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló horgászkiállításon anno még a FEHOVA-n ott is voltak ilyen csajok, és a pasim is lefényképezkedett velük, nincs ebben semmi rossz. Gondolom nem döntötte meg a csaj ott a helyszínen. Ez egy jó buli. Tehát ne féltékenykedj.

23/L

2009. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!