Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben kellene NEKED változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kellene NEKED változni, hogy jobban működjön a párkapcsolatotok? És miért nem megy a változás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Megint én..

Igen tudom, és a férjem is. Sokszor beszélgetünk erről, szerencsére a kommunikációval nincs baj. Elég hosszú és bonyolult az én esetem. Nyilván lelki okai vannak ennek. A gyerekkorom nem épp olyan volt, mint ami megilletett volna, szörnyű "kalandjaim" voltak a férfiakkal, és egyszerűen már-már undorodom a testi kapcsolatoktól. Főleg a meztelenkedéstől.

Igen... valószínűleg beteges gondolkodás ez egy 27 éves nőtől... de nem tudom magam túl tenni dolgokon... nem megy a szex... nem élvezem (csak ritkán)... csak nyűg.

De tudom, hogy a férjemért változnom "kell", mert tudom mennyire fontos a szex egy kapcsolatban, csak még azt nem tudom hogyan tegyem. Nem hiszem, hogy egy vadidegen ember (pszichológus, pszichiáter) tudna ezen segíteni... egyszerűen nem hiszek ebben. :(((

2011. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

TEgnap 15.33 vagyok, és egyetértek a kérdező utolsó kommentjével (előző oldal lap alja). Kellene segítséget kérned. Tényleg nem fogja egy vadidegen ember megoldani a TE problémádat, de segít abban, hogy TE meg tudd oldani. A szex sokkal több annál, minthogy 3 naponként "engeded", hogy megdugjanak, a családi béke kedvéért. El is hiszem, hogy nem jó, ebben a felállásban nekem sem lenne jó. Gyakorlatilag egy használati tárgyat csináltál magadból (és emelett eltörpül a cél, hogy a férjed kedvéért engeded). Hidd el, neki sem jó, hogy te nem élvezed, sokkal jobb lenne, ha EGYÜTT élveznétek (és itt nem az azonos pillanatban bekövetkező orgazmusra gondolok, hanem az egész együttlétre).

Lehet, hogy van oka annak, hogy nem kívánod az egészet, de nem büntetheted a férjedet azért, mert korábban más férfiakkal rossz tapasztalatokat szeretél.

Kérj segítséged, magadért és kettőtökért. Ha csak javulást tudsz elérni a helyzetben, már sokat tettél. Ha azt sem, akkor is legalább megpróbáltad. Arról pedig, hogy gyáva vagy:

A bátorság nem a félelem hiánya, hanem egy DÖNTÉS, hogy van, ami a félelemnél fontosabb. Neked fontosabb?

2011. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

15:00 Próbáltad valaha a küldő segítséget? Ha valami nem megy neked, sőt, a férjeddel együtt sem, akkor egy próbát megér. Sőt, többet. Én most a 3. embernél találtam meg, amit keresek. Jártam már híres pszichiáternél is, de mikor mobilt fölvett beszélgetés közben, ott hagytam.

Lehet, inkább attól félsz, amit kibányászhat belőled. pedig csak azt fogja találni, ami amúgy is van, legfeljebb elfojtod.

2011. jún. 30. 09:47
 24/26 anonim ***** válasza:

Igazatok van, ez tuti.

Csak nem merek lépni.

Tulképp beletörődtem, hogy ez van.


9,39:

Nem engedem, hogy 3 naponta szex legyen. Ha engedném, nem lenne ekkora a baj. Úgy értettem, amit írtam, hogy szex után 3 nappal már morog, ha elutasítom, ennek ellenére nem engedek neki... Havi 1-2 szeretkezés van nálunk. Szex után 3 napig nyugodt, a többiben morcos. Szóval egész hónapban szinte csak morcos.

Persze ez így senkinek nem jó, ő folyton ingerült, mert nincsenek kielégítve az igényei én meg folyton "görcsölök", hogy úristen mikor "mászik rám" megint, és ha a végén megkérdezi milyen volt, megint el fog szomorodni, ha azt mondom semmilyen. Mert elmondom neki. Nem játszom el az orgazmust és nem hitegetem azzal, hogy mennyire jó volt, ha nem volt az.


A gond nem vele van. Bár ő azt hiszi, hiába mondom, hogy ne magát okolja. Nálam van a baj. Elsősorban hiáynzik a vágy, a szenvedély, másodsorban nincs orgazmusom. Legalábbis hüvelyi abszolút nincs. Néha sikerül orálisan kielégítenie, de mikor már vagy 3/4 órája ott van, egyszerűen engem zavar, hogy nem megy. Eljutok egy pontig, aztán huss... elszáll minden és alapállapotba állok, még mielőtt kielégültem volna. :( Aktusnál szintén. Ha jó, akkor is csak egy pontig jutok el, de nem a végéig, ha nagyon jó már, megérzi rajtam és sajnos elsül... ilyen is előfordul. De általában maga az aktus nem szokott jó lenni. Odabent nem sok mindent érzek. :(


Neki is azt szoktam mondani, hogy ezért nincs kedvem elkezdeni, mert úgysem lesz jó. Azt mondta azért, mert eleve így állok hozzá. Lehet. De, ha egy kocsi eddig 100-ból egyszer vett fel, akkor nem futok utána, mert kicsi az esély, hogy újra felvegyen. :(

2011. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Külső segítséget nem próbáltam.

Olvasgatok a témával kapcsolatban.

Vettem Vénusz cseppet, állítólag növeli a vágyat... khm.. nálam nem. Igaz nem szedem rendszeresen. :(

Férjem meg vett Lidocaint, hogy ne süljön el hamar. :)

Csak azóta még nem sikerült együtt lenni.

Talán a napokban, mert már nagyon érik.

2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

9,39 vagyok

Ne vedd tolakodásnak kérlek, tényleg nagyon szeretnék segíteni... (kérdezőnek bocs a offért!)

Mert azért valamilyen megoldás csak jó lenne, nem? Ha másért nem, azért, hogy ne görcsölj folyamatosan. Borzasztó lehet, hogy minden nap attól rettegsz, hogy rád mászik, neki meg borzasztó lehet, hogy havi 2 szex van, meg az is borzasztó lehet (mindkettőtöknek), hogy folyamatos a kudarc.


Mi a helyzet a simogatással? Azt sem élvezed? Akkor sincs orgazmusod? Megértem, hogy idegesít, hogy 45 percig semmi, és már az frusztrál, hogy mi van, ha ő unja. Ritkán nálunk is volt ilyen, persze a párom mindig mondja, hogy ő nem unja, ne gondoljak rá. Tul. képpen önzőnek kell lenni annyiból, hogy neked is "jár" az orgazmus, akkor is, ha időben tovább tart, mint a párodnak.

Igazából nagyon bíztató szerintem, hogy néha azért volt/van orgazmusod, mert ez azt jelenti, hogy képes vagy rá! :) Próbálj meg arra gondolni, hogy ha egyszer sikerült, miért ne sikerülne máskor is.

Mi van az előjátékkal? Mondok egy nagyon érdekes dolgot: nekem pl. nem jó a hosszú előjáték. Ha pár percnél tovább tart, egyszerűen elmúlik a "bizsergés". Ha meg 2-3 perc után a tárgyra térünk (sokszor nem is vagyok elég nedves), akkor max. 5 perc, és elélvezek. Minden esetben. Nem tudom, miért van ez. Férfiak álma vagyok szerintem, de tul.képpen nem biztos, hogy jó így, mert igaz, hogy rendszeresen van orgazmussal végződő szex, de gondolkoztam olyanon, hogy valóban jó-e, hogy nem töltünk hosszabb időt az ágyban, simogatással, előjátékkal stb.

Emiatt nem kéne görcsölnöd azon, ha sokáig tart neked.

De az is lehet, hogy ha kipróbálnátok 1-2 perces előjátékkal, akkor úgy járnál, mint én - ÉS nem lenne időd a görcsölésre.

Még egy tanács: próbálj közben arra koncentrálni, ami lent történik. Képzeld magad elé, ahogy benned van, ahogy benned mozog. Képzeld el az övét a tiédben. Semmi mással ne foglalkozz, és ne is csinálj közben semmit (simogatás, csók), csak érezd lent, ahogy mozog és hogy egyre jobb érzés.

Hátha bejön. :)

Remélem, nem vetted tolakodásnak.

2 napra láthatóvá teszem az e-mailemet, ha szeretnél beszélgetni vagy tudok segíteni, akkor írj.

Ha nem, akkor drukkolok, hogy szembe tudj nézni a problémával és merj segítséget kérni.

2011. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!