Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben kellene NEKED változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kellene NEKED változni, hogy jobban működjön a párkapcsolatotok? És miért nem megy a változás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
El kellene válnom....
2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

Első vagyok. Úgy értem: TŐLE.

:-)

Akkor működne valami.

2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellene apróságokon felkapnom a vizet. Néha le tudom ordítani szerencsétlenemet olyankor, mikor nagyon nem kellene, de általában rögtön utána nagyon meg is bánom és bocsánatot is kérek.

Eddig azért nem tudtam változtatni, mert most érettségiztem és hihetetlenül rástresszeltem, nem bírtam normálisan megnyilvánulni. Na majd talán most, jól kipihentem magam...

2011. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Talán sokkal többet kellene engednem neki,akkor talán nem bántana meg annyiszor,látná,hogy tényleg bízom benne.Pedig bízom benne,tudja ő,csak nem érzi sohasem.Én tudom,mi a bizalom,ő nem igazán.:( és ezt sajnálom.De ha féltékeny leszek a múltja miatt,akkor nem tudok mit csinálni:'(
2011. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
A mienk pont attól működik, hogy egyikőnk sem akar sem megváltozni, sem megváltoztatni a másikat.
2011. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

*De ha féltékeny leszek a múltja miatt,


Nem a múltja miatt leszel féltékeny, hanem a saját önbizalomhiányod miatt...

2011. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Hogy megtanuljam kezelni az idegrohamait. Egyenlőre nem tudom jól lereagálni.
2011. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal rugalmasabbnak és alkalmazkodóbbnak kellene lennem és nem szabadna ennyire uralkodnom a körülöttem lévőkön. Nekem általában csak az jó és úgy, ahogy én gondolom, ritkán fogadom el mások ötleteit.

Ja, meg sokszor lakatot kéne tennem a számra és nem egyből kimondani, amit gondolok, így nem bántanám meg ilyen sokszor a szeretteimet :(

Sajnos ezek ilyen beidegződések bennem. Ha odafigyelek magamra, akkor tudok tenni ellenük, de amikor "rutinból" cselekszem, akkor bizony az igazi, rosszabbik énem kerekedik felül :((((

2011. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Többet kellene együtt lennem vele szexuálisan.

Ez az egyetlen nagy gondunk van.

A többi orvosolható. (Pl sokkal nyugodtabb szex után pár napig. Aztán megint idegbeteg, mert folyton elutasítom.)

2011. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Vissza kellene adnom az eljegyzési gyűrűmet, és szakítani vele...
2011. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!