Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben kellene NEKED változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kellene NEKED változni, hogy jobban működjön a párkapcsolatotok? És miért nem megy a változás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Teljes amnéziát kéne kapnom.
2011. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

*sokkal nyugodtabb szex után pár napig. Aztán megint idegbeteg, mert folyton elutasítom


Miért utasítod el? Nem jó a szex? Az tényleg nagy gond, de nem hinném, hogy csak neked kéne változni. 2 emberen múlik. De lehet, hogy csak egyszerűen nem illetek össze, hiába működik a többi rész, nem?

2011. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés, bocs, kérdező, nem tudom megállni!

Aki azt írta, hogy el kéne válnia, visszaadni a gyűrűt ill. amnéziát kapni... az miért van még a párjával?

2011. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

15:34-esnek


Azért, mert egy válás eldöntése nem egy nap alatt történik meg. Hónapok vagy évek érlelik meg az embert odáig, hogy eljusson a "pontig a sor végére".


S egyébként meg tényleg! Érthetitek szó szerint is, a válaszon cinikus mivoltát félretéve. Már volt egy nagy szakításunk. Utána képesek voltunk emberi módon elfogadni egymást. Úgy tűnik, nekünk tényleg az jön be, ha nem vagyunk úgymond egymáséi.

Van ilyen is, ám! Sajnos... :-(

2011. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nalunk szerencsere a belsovel teljes az osszhang, en kulsore szeretnek valtozni es ezert probalok tenni. Teljes bio eletmodra alltunk at, de sajnos nekem meg jo par plusz kilom (kb. 25-30) van. Talan 1 ev mulva mar ugy fogok kinezni, hogy az megfeleljen. A ferjem persze nem hanyja fel, de igy nem erzem jol magam es tisztaban vagyok vele, hogy a tulsuly art az egeszsegnek. Aki pedig fiatalon elhizott, idosebb koraban meg inkabb az lesz. Szoval nekem ilyen dologra kell figyelnem. En nagyon hizekony vagyok, nincs olyan etkezes, mikor nem kellene kontrollalnom magamat, mert 1 honap alatt akkor siman feljon 10 kg. Nekem ez az, ami nem konnyu, de nagy valtozasokat ertem el, egeszsegesen taplalkozom, aztan majd ennek kilokban is meg kellene mutatkoznia.
2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hmmm...forrófejű vagyok, sértődékeny és haragtartó. Utálom is magam, ezért fogom elveszíteni...Nem tudom miért nem megy a változás, talán nem akarom igazán vagy nem tudom.
2011. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
1 Több időt kéne a párommal töltsek. 2: "Többet kéne adjak magamból". 1:Sűrű program. 2: Mivan?? Igazából azt hogy kell???
2011. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem érdekel, hogy ki pontoz fel vagy le, de most ti komolyan mi alapján döntitek el, hogy egy válasz hasznos? Akik le vannak pontozva azok leírták azt amit a kérdező kért. Nem tetszés kérdése volt. Hogy mennyire fogyatékosok az emberek.Komolyan :D
2011. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

15,22 vagyok... 15,33-nak... Azért utasítom el, mert nem szeretem a szexet. Ez van sajnos. A férjemet szeretem, 10 éve együtt vagyunk, de egyszerűen leblokkolok, ha a szex szóba kerül.

Már akkor görcsbe rándul a gyomrom, mikor zuhanyozok és arra gondolok, hogy ha lefekszem az ágyba, megint megkérdezi majd, hogy van-e kedvem, és nekem megint nem lesz, és vagy elutasítom és akkor neki lesz rossz, vagy belemegyek és TALÁN jó lesz, de ha nem tudom kikapcsolni a hülyeségeket a fejemben, akkor nem lesz jó.

Ő mindent megtesz, megpróbál, de nem tudom kiiktatni a dolgokat magamnak és fékezek. Nem tudom mi ez, csak sejtem mitől van, félek magától nem múlik el, orvoshoz viszont gyáva vagyok.


És ahogy írtam, ha szeretkeztünk, utána 2-3 napig nincs baj, aztán persze megint jön és kérdez... és már előre félek, hogy megint vita lesz. :(

2011. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: pedig utána kéne járni! Sok szenvedéstől szabadulnál meg, és sok öröm járhatna vele! Nehogy késő legyen, és megbánd.

Ugye, nem így akarod leélni az életedet? Olyan rövid amúgy is. Pont a napokban gondolkodtam el azon, mennyi dologról tudjuk, hogy jó volna, de halogatjuk, és vagy nem lesz belőle semmi, vagy későn.

Biztos, hogy a férjednek is átmegy hogy félsz. Vágj bele!

2011. jún. 29. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!