Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vagy a szabadságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vagy a szabadságot válasszam?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt lakunk, pár hónapja szakítottunk, mert már nem volt teljesen jó a kapcsolatunk, de még mindig szeretem és ő is engem. Párom 22 éves egyetemista srác, ő folytatni szeretné, én 21 vagyok, szintén egyetemista. Nem tudom eldönteni hogy őt válasszam, vagy a szabadságot? Olyan mintha azt kéne eldöntenem, melyik ujjamat harapjam meg. Mindegyik fáj. Segítsetek kérlek.

21/F


2011. jún. 27. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen nősűltem,most 38 vagyok, és baromira mennék mindenhová.Szerintem éljél még és menjél mindenhová, ismerkedjél....Ráérsz még lekötni magadat.Tapasztalatból mondom.
2011. jún. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21 éves és 5 éve együtt?

ÉLJ!

Főleg ha kihűlt egy kicsit is. Felmelegítve nem jó és örök életedben bánni fogod. Mindig hiányérzeted lesz. Lásd előző...

2011. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
de őt szeretem. és azt a sok jót amit kaphatnék tőle azt is sajnálnám.
2011. jún. 30. 11:06
 14/15 anonim ***** válasza:

"pár hónapja szakítottunk, mert már nem volt teljesen jó a kapcsolatunk"


Ha kezdett már megkopni, akkor az csak rosszabb lesz. De egyébként lehetséges, hogy csak annyi, hogy sok volt az 5 év (főleg a Ti korotokban). Szerintem egy kicsit szabadság ... rátok fér. Ha egymásnak vagytok rendelve, nyugodtan újra egymásra találhattok. Sőt lehet éppen az fog segíteni, hogy értékeljétek a kapcsolatotok, ha megérzitek a hiányát.

Ha pedig nem találtok újra egymásra, akkor valószínűleg ez lett volna amúgy is a vége ...

2011. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én a férjemet 16 évesen ismertem meg, akár csak Te a barátod, most 10 éves házasok vagyunk, vagy egy tündéri kislányuk, és megbántam volna ha nem őt választom. Minden kapcsolatban vannak mély pontok, szeritnem mindenképpen megérne még egy próbát, nem vesztetek semmit.

29/L

2011. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!