Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is találkozott már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is találkozott már ilyen "tinédzserrel"? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történet: megpróbálom röviden leírni. Az első barátommal imádtuk egymást, nagy volt a szerelem, és a szeretet, de 1 év után szakított velem, azzal az indokkal, hogy nem szeret. Előtte héten még nagyon szerelmes volt(nem csak álltatom magam, sajnos reálisan láttam a dolgokat). Éjszaka írt sms-t, hogy mi van velem, aggódott értem, nagyon imádott.

Viszont a kapcsolatunkat nagyon nehezen tudtunk fenntartani egyéb külső gondok(tényezők, problémák)miatt, és egyszer nagyon összevesztem vele. Piszkosul megbántottam, de előtte ő is engem. Utána éjszakákig szenvedett, nem tudott aludni, és pár nap múlva mondta, hogy nem érzi a szerelmet. Hirtelen elmúlt.

Szakított velem, azóta nem beszélünk.

Viszont nem tudta mit érez, bizonytalan volt a saját érzéseivel, láttam, hogy itt kérdezgette, hogy mit tegyen, mert nem tudja mit érez..

Hogyan lehet valaki ilyen? Mit tegyek?

Én még nagyon szeretem.Csak lelkileg megnyomorított, mert a szakítás óta nincs semmi önbizalmam.

Szeretném őt visszaszerezni, bármit megtennék érte, de nem tudom hogyan lenne ez lehetséges.Kérlek segítsete, ha tudjátok, mit kellene tennem!


2011. jún. 27. 10:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

21.05-ösnek, tényleg nagyon szeretett, ezt az egyet tudom csak. Mindig nagyon hiányoztam neki, és ezt nem csak úgy mondom. Egyébként ő volt az, aki nem értette, miért nem érez már semmit, és hogy ilyen hamar nem múlik el a dolog..

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. júl. 4. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!