Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan kapcsolatról, amikor még nem találkozott egymással a 2 emberke?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy semmi sem biztos 50% az esélye annak, hogy első találkozó után fogtok még találkozni avagy sem.


50% az esélye annak hogy együtt maradtok és egy pár lesztek.


azaz még semmi nem dölt el...

2010. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pofazoli válasza:
Háát igaza van az elsőnek. De szerintem hülyeség valakivel interneten keresztül járni meg ilyesmi. Számomra az internet csak arra kell, hogy az adott személlyel találkozót beszéljek meg.
2010. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy az még nem egy kapcsolat:) Szerintem minél hamarabb találkozzatok személyesen is.
2010. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kriszti83 ***** válasza:
Nincs vele semmi gond. találkozzatok, majd eldől, hogy hosszú távú lesz-e.
2010. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az esélytelen!HA már az elején nincs az h találkoztok akkor azért huzza halasztja valamelyikőtök mert nem gondolja komolyan!Én tapasztalatom és kamu az ilyen kapcsolat mind!Halálra van itélve!100%-os a szenvedés!Lépj és menekülj!!
2010. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hat igen ezt hivjak netes tavkapcsolatnak :)

nem tudom mit lehet tenni.Van 1 csaj ismerosom,neki is netes baratja van,meg nem talalkoztam,de 5 honapja toljak kb,300 km-re laknak egymastol

2010. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat :)
2010. nov. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!