Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is találkozott már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is találkozott már ilyen "tinédzserrel"? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történet: megpróbálom röviden leírni. Az első barátommal imádtuk egymást, nagy volt a szerelem, és a szeretet, de 1 év után szakított velem, azzal az indokkal, hogy nem szeret. Előtte héten még nagyon szerelmes volt(nem csak álltatom magam, sajnos reálisan láttam a dolgokat). Éjszaka írt sms-t, hogy mi van velem, aggódott értem, nagyon imádott.

Viszont a kapcsolatunkat nagyon nehezen tudtunk fenntartani egyéb külső gondok(tényezők, problémák)miatt, és egyszer nagyon összevesztem vele. Piszkosul megbántottam, de előtte ő is engem. Utána éjszakákig szenvedett, nem tudott aludni, és pár nap múlva mondta, hogy nem érzi a szerelmet. Hirtelen elmúlt.

Szakított velem, azóta nem beszélünk.

Viszont nem tudta mit érez, bizonytalan volt a saját érzéseivel, láttam, hogy itt kérdezgette, hogy mit tegyen, mert nem tudja mit érez..

Hogyan lehet valaki ilyen? Mit tegyek?

Én még nagyon szeretem.Csak lelkileg megnyomorított, mert a szakítás óta nincs semmi önbizalmam.

Szeretném őt visszaszerezni, bármit megtennék érte, de nem tudom hogyan lenne ez lehetséges.Kérlek segítsete, ha tudjátok, mit kellene tennem!


2011. jún. 27. 10:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*éjszakákon át

*segítsetek

2011. jún. 27. 10:24
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerelmes,akkor az nem múlik el hirtelen,1 perc alatt,egy veszekedés hatására.

R-go: sosem volt szerelmes.

Ne fuss utána,mert azzal csak rontasz a helyzeten.

2011. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az a legfontosabb, hogy ne kapkodj. nyugi.

semmiképpen ne mutasd ki, hogy szeretnéd visszaszerezni. a fiúk ezt utálják.

ha lehet, egy ideig ne is találkozzatok. msn-en se.

hidd el, hogy fog lépni, ha kellesz neki.

ha nem lép, akkor pedig örülj, hogy újra szabad vagy és sokkal jobb emberekkel ismerkedhetsz.

2011. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, én is így gondolom

DE őt tényleg szerelmes volt belém. Ezt had ne kelljen bizonygatnom.

:)

Ezért nem értem a dolgot.

2011. jún. 27. 10:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek még!
2011. jún. 27. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
lődd le
2011. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen felnőttbe is van. Van egy ismerősöm aki 17 éves korába lett szerelmes a "fiúba" de a fiú, mindig más lánnyal jött össze. Aztán elváltak útjaik egy időre és tavaly (17 évre rá) újra találkoztak és összejöttek, majd idén év elején a férfi megkérte az ismerősöm kezét, aki még várni akart. Két hónappal ezelőtt vagy 3-mal történt, hogy a férfi kijelentette, nem érzi a közös jövőt, ezért adjon neki időt. A nő adott neki időt, de ez később sem változott. Tudod, az első válaszolónak igaza van, hogy az igaz szerelem nem múlik el ilyen hamar. A legtöbb ember csak akkor tudják értékelni amijük van, ha elveszíti. Vagyis egyszerre reagálok a második válaszolóra is: Nem az a helyzet, hogy utálja, ha kimutatod, hogy vissza akarod szerezni, egyszerűen csak nem kell megküzdenie azért hogy valaki szeresse. Viszont ha nem mutatjuk ki, akkor több esélye van, hogy vissza akar majd jönni. Ekkor nem tanácsos elsőre visszafogadni, még akkor sem, ha már nagyon régóta vársz erre a pillanatra. Azt fogja hinni, bármikor kiléphet az életedből és vissza is jöhet. Egyébként nem könnyű, ha csalódok valakiben, nagyon szét tudok esni utána, és egy ideig nem is fogom jólérezni magam.
2011. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ahelyett ,hogy itt érdeklődnél ,menj el Hozzá!Vigyél neki sütit,csomagold be magad ajándéknak vagy mitudomisén! Ha a segged ülsz akkor ez magátol nem fog megoldódni!!!

Amúgy mivel bántottátok meg egymást?

Szerintem csalódtak Benned és azért kételkedik a szerelmben,megcsaltad???

De az is lehet hogy talált magának más lányt,vagy csak megúnt Téged! Sok variácó lehetséges!

A lényeg ha tényleg igazából szereted akkor ne ülj a gép elött ,hanem tegyél meg mindent!Bármit!,hogy vissza szerezzed magadnak!

Sok sikert!

Szia!

2011. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szia hat en nem tom mit is mondjak nekem eleg sok csajom volt es nem voltam szerelmes egyikbese de nem mondtam neki hogy az vagyok.Szoval ha te az exedet ugy ismered hogy egy oszinte valaki akkor lehet hogy szeretett de valamivel nagyon nagyon megbanthattad es a duh beszelt belole, de szerintem se szeretett mert ojan hamar nem lehet enyira meggyololni valakit hogy vege es kesz.Szal gondolom ebbol megerted mire akarok kijukadni
2011. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ui:és az elöttemlévőkkel is egyetértek!
2011. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!