Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Ha igen, kb. hány cm volna a "határ" elképzelésetek szerint? Érdekelne az is, hogy ki milyen magas egyébként.
2009. márc. 26. 07:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:

Huuu... Hat, ha 2 honappal elobb kerdezed azt mondom SOHA!!!

De igy... a mostani baratom nem alacsonyabb, mint en, sot, asszem meg 2-3cm-vel magasabb is nalam, de nekem megis ugy tunik, mintha kissebb lenne nalam...:)

Sokan mondtak mar, hogy kb ugyan akkoranak nez ki, mint en... ezutan mar asszem kissebbel is leallnak... Habar azert zavar... amugy a sracot nem zavarja csajszi, gond nincsen!!! Akiket eddig kerdeztem, nem zavarja oket...:P Sooot, van aki meg elvezi is...:P Szoval akarhogy is, ha nagyon teccik, gyere ossze vele, s ha pedig nagyon zavar, akkor ugyis szatithacc!... Vesziteni semmikepp nem veszithecc!:)

2009. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
En 176 cm vagyok a ferjem 165cm. Nem mondom, hogy eloszor nem zavart, de ma mar nyugodtan felveszek magas sarku cipot is. O nagyon buszke a magas felesegre :).
2009. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Én 158 vagyok, a barátom közel 2 méteres, szóval közöttünk kb 40 centi van :D Igazából tök véletlen. Mikor megismerkedtünk, nem is tudtuk egymásról. Én nem is nézem a magasságot. Nem is kell, eleve nehéz nálam alacsonyabb pasit találni :D Amúgy láttam már olyan srácot, aki kifejezetten azért vonzott, mert olyan arányos, szép termete volt, és nem volt 170-nél magasabb :-) De a magasság önmagában nekem nem érv.
2009. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
szia en 180 magas vagyok es a baratom 165 cm nagyon jol megvagyunk es az agyban is
2009. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

én nem csaj vagyok, de engem is fusztrálna ha magasabb,

de mit szólnak ehez a 180+csajok?:D

2009. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok és engem kifejezetten zavarna ha a párom alacsonyabb lenne mint én. Amúgy ő 19o cm, úgyhogy nincs gond.
2009. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én 170 cm magas vagyok a vőlegényem 166 cm! Most az esküvőnkre készülünk, és boldogok vagyunk! Nem zavar! Ez a 4 cm nem számít, és nem is nagyon látszik! Egyébként eddig csak alacsonyabb barátaim voltak, de max 5 cm-rel! Valahogy így jött össze! :)
2009. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok és alacsony is.Elszomorítóak a válaszok,(a többség,mert vannak azért kivételek:)

Nem akarok bunkóskodni, de ti mit szólnátok ahhoz pl ha én meg azt kérdezném h járnátok e kövérebb lánnyal?


Egyébként meg "Kis ember nagy bottal jár":P

2009. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Hát, engem is frusztrálna, próbáltam, de nagyon idegesített, még az egy magas is (167cm vagyok), jelenlegi párom 187, ez így tökéletes, magassarkút is vehetek fel mellé :)

Előző: jogos a kérdés, de a kövérségen többnyire azért lehet változtatni.

Valamint a kis ember inkább nagy kocsival jár ahogy észrevettem, így helyes :)

2010. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
11:40-hát egyáltalán nem az....
2010. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!