Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Ha igen, kb. hány cm volna a "határ" elképzelésetek szerint? Érdekelne az is, hogy ki milyen magas egyébként.
2009. márc. 26. 07:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
82%
155cm vagyok és nálam alap, hogy a pasi minimum 10centivel magasabb legyen.vagy többel:) sztem ha 170lennék akkoris igy gondolnám
2009. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
73%

én soha nem lennék együtt alacsonyabb pasival... akármilyen jóképű lehet, ez mindig kizáró ok volt!

A mostani párom (élettársam) 192 cm, én 168 cm vagyok, és jól érzem magam így mellette, mindig büszkén sétálgatok vele az utcán... :)

2009. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
74%
Az exem alacsonyabb volt, de soha többet!Az utcán is ha mentünk nem fogtam a kezét és pár cm távolságra mentem mellette, hogy ne lehessen annyira kiszúrni, de engem zavart!
2009. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
160 koeul vagyok es maximum velem egy magassaguval jarnek.a mostani pasim egy kicst magasabb es ez igy pont jo.
2009. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
én 175 centi vagyok, a barátom velem egymagas, de ez nem mindig volt így, mert ugye a lányok hamarabb nőnek, mikor mi összejöttünk, volt köztünk kb 5 centi különbség az én javamra. sokat filóztam ezen h mi is legyen dehát nem volt mit tenni, szerelmes voltam/vagyok:) azóta eltelt másfél év, és már elérte a magasságom, szerintem még nőni is fog, elvégre még nincs is 18 :) a magassarkúval nincs gond, amúgyis annyira hülyén érzem benne magam, nem tudok benne normálisan járni :S max csak vizsgákra veszem fel, vagy ha esküvőre/temetésre megyek
2009. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
96%
160 cm körül vagyok, a férjem olyan 185 cm lehet. Egyszer volt kb. velem egymagas barátom, nagyon zavart. Főleg, hogy előtte közel 2 m magas pasijaim voltak. Nálam alacsonyabb férfival biztos nem kezdenék.
2009. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
80%
A szerelemben és az igaz szeretetben ha az van köztetek, ott nem számít a magassáég és nem lehet mérvadó ok! Valóban igaz h azért némileg jobb megf esztétikusabb ha egy nő fel tud nézni a férfira, de ha a szerelme pont nem akkora, akkor sem kell elkeseredni. rengeteg trükk, praktika van erre amivel orvosolható az ilyen v korrigálható. Pl nem hordasz annyiszor, v ha vele vagy magas sarkút stb... akkor neki sem lesz ez miatt komplexusa.:)
2009. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
én 163 cm vagyok férjem 172, szóval magasabb, de az ex párom 180volt, tudom most sokan meg fogtok kövezni, de ha CSAK ezt nézzük akkor az jobb volt, mert jó érzés felfelé kapaszkodni:-) a férjemmel CSAK össze tudunk ölelkezni nem úgy mint régen, remélem mindenki érti
2009. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%
172 vagyok,és a párom 182 ...Így pont jó,mert magassarkúban sem vagyok nála alacsonyabb!Szóval kell minimum 10 centi!
2009. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
86%
22éves vagyok és 172 cm, barátnőm 18 és 173. A szerelmet nem cm-ben mérik, persze ha a fiú már 10 cmvel alacsonyabb az lehet ciki, de nálunk barátnőm (menyasszonyom) simán felveszi a magassarkút és egyikönket sem zavarja. Aki ezt másképp látja, az nemigen tudja mi a szerelem és kizárólag a külsőségekre ad...
2009. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!