Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Ha igen, kb. hány cm volna a "határ" elképzelésetek szerint? Érdekelne az is, hogy ki milyen magas egyébként.
2009. márc. 26. 07:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%

~170 körül vagyok, a Párom ~190. Soha nem kezdenék nálam alacsonyabb pasival. (És már senki mással se (L) )

De biztos tök jól el lehet lenni alacsony pasival is, meg ha dúl a szerelem, akkor kit érdekel a magasság, nem?

2009. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
NEM 166cm vagyok :)
2009. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem jártam volna alacsonyabb pasival, mert szerintem ez őt jobban frusztrálhatta volna, mint engem. 159 cm vagyok, a férjem 172 cm. Egy férfinek kell, hogy férfinak érezhesse magát, ahogy nekünk nőknek is kell, hogy nőnek érezzük magunkat egy férfi mellett.
2009. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
160 cm vagyok, es a kerdesedre a valaszom nem.
2009. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem járnék,max velem egymagassal,az lenne a határ.Én olyan 168 vagyok a barátom 175
2009. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de sokkal magasabbal sem. Most 19 cm van köztünk, de rühellem, hogy folyton nyújtózkodnom kell, mint a zsiráfnak, ha meg akarom csókolni...
2009. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

172 cm magas vagyok és előfordult velem, hogy volt (nem is egy) alacsonyabb pasim. Engem megmondom őszintén zavart és nem jártam magas sarkú cipőben amikor vele mutatkoztam és társaságban is mindig próbáltam arra figyelni, hogy én üljek ő álljon vagy neki legyek támaszkodva valaminek, hogy ne legyen annyira feltűnő, hogy a partner kisebb. Szóval engem frusztrált.

A férjem 190 és pont ez a magasság különbség jó nekem. :)

2009. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
175cm magas vagyok, és nem jártam még soha alacsonyabb pasival. Nem is nagyon szeretnék, valahogy zavarna...
2009. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
178 cm vagyok,és mindig nagyon zavart,h nehezen találok olyan magas pasit,akihez esetleg felvehetek egy magassarkút is.(Évente kb 2-3 ilyen alkalom van:))A férjem 185,így nincs ilyen probléma.Volt alacsonyabb barátom,aki csak 168-170 körül mozgott,igaz akkor én is csak 172 voltam.Szóval jártam,de zavart,és őt is.
2009. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

164 vagyok és a párom, aki egyben a vőlegényem 155. majdnem fél fej a különbség. Sokkal kisebbet azért nem vállanék be, de elvégre 4 éve vagyunk együtt, mindketten megszoktuk, őt nem zavarja, engem néha igen, de meg lehet oldani a már előttem felsorolt tippekkel. Amikor ülünk egymás mellett, egyáltalán nem zavaró, ha fekszünk meg még inkább nem, és kifejezetten viccesnek tartom, hogy állandóan szólni kell neki, csússzon már följebb, ha azt akarja, hogy hozzá bujjak.

Én még magassarkút is szoktam hordani, ha sétálunk egymás mellett, mondom, szokás kérdése.

Majd csak az esküvőn lesz érdekes: azt hiszem mezítláb leszek :D, vagy igen mókás lesz, hogy az oltárnál a csókért nekem kell lehajolni :D:D:D

2009. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!