Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy mégse? Most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy mégse? Most mi van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval... Voltunk már együtt itt-ott, de mikor együtt sétálgattunk vagy mikor elköszöntünk egymástól, még annyit se mondott, hogy szeretlek. Nem ölelt át, még puszit sem adott nem hogy csókot... Pedig akkor már elég régóta együtt voltunk. Most mondtam neki, hogy szakítok vele, de ő egyből elkezdett könyörögni, hogy kezdjük előröl, akkor majd nem lesz ilyen, sokkal jobb lesz, adjak neki még egy esélyt. Most mit mondjak neki szerintetek? Szeret csak nem tudja kimutatni? De nekem kell az ölelés, a puszi, a csók vagy csak a szeretlek szó... Én csak úgy érzem hogy szeret... :/
2011. jún. 26. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
annyi hogy szülinapomra kaptam tőle egy teknősbékát, de még akkor se mondta hogy szeretlek... :/
2011. jún. 26. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:

mondd el neki ami nekünk.

és tedd fel a kérdést is. neki.

2011. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A volt párom részben ezért vesztettem el mert mindíg ki akartam hisztizni pedig ő pasi nem mutatják annyira ki mint egy nő. Találjátok meg az arany középutat. .)
2011. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen. jó lenne ha ezt neki is elmondanád. a csávó eléggé nem ért a pár kapcsolatokhoz
2011. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mondja legalább értékelni fogod.
2011. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis ilyen voltam. Mert nálam nem volt megszokott, hogy azt mondjam szeretlek. szerintem ezt érezni kell, nem mondani
2011. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen érezni kell, de érezni sem éreztem... megbeszéltem vele, és szakítottam vele :S hát ez van sajna
2011. júl. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!