Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mi is koncerten találkoztunk. Mellette volt az egyetlen szabad ülőhely, ráadásul új voltam a városban. Leültem mellé, kicsit felvilágosított az árakról és a mellékhelyiség hollétéről, aztán bepróbálkozott. Akkor volt barátom (bár még 2 hete sem jártunk, máris el volt rontva a dolog), és ezt meg is mondtam neki. Azért a számomat elkérte, és másnap már írt is. Tiszteletben tartotta, hogy még foglalt vagyok, ezért egy hétig csak baráti alapon találkoztunk. Aztán amikor vége lett az akkori barátommal, elhívott egy vígasztaló kocsmázásra. Ennek immár két hónapja, és azóta együtt vagyunk. Mindennél jobban szeretem. :)
2010. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én is egy szilveszteri buliban és tök véletlenül.Pont szakítás után voltam(fél év alatt 3 fiúval lett vége, nem egyszerre) és eldöntöttem, hogy nem pasizok egy ideig.De egy ismerősöm barátnője lehívta az osztálytársát és én már annyire be voltam csípve, hogy egyfolytában meghívtam és próbáltam táncolni vele és jókedvre deríteni,mert eléggé sz@r kedve volt.Aztán kimentünk a levegőre és fáztam, odabújtam hozzá, aztán megcsókolt.Igaz az elején még nem tetszett,és féltem is ha józanul talizok vele, akkor milyen lesz,mert nem akartam megbántani,de 2 nap múlva az első randinkun "beleszerettem"!:)
2010. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

22:19-es.. Melyik fórum volt ez? :) Lehet ismerjük is egymást onnét.. :)

Amúgy érdekes,tényleg egyforma a sztorink nagyjából,igaz ő csak úgy rámírt,elötte nem beszéltünk fórumon,majd jött az msn aztán fórumon is osztottuk rendesen egymást :D

2010. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kedves 23:49-es:) Köszönöm. Sajnálom, hogy így bánnak veled:( (Vak láyn)
2010. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

07:09-es!

A focidrukker.hu oldal fóruma.

Én sem ismertem előtte, csak véletlenül pont volt egy közös szál. :) De ezt a két magyar csapatot leszámítva nagyon sok bennünk a közös. Bár gondolom, ez nem meglepő. :)

2010. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!