Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

nekem msn-en kérdezte meg h lehetne e komolyabb :)

aztán másnap elmentünk 1 helyre haverokkal,ő pedig megcsókolt:) én meg örültem neki :D

2009. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
egy buliban... épp mellettünk voltak a haverjaival, ő elég részeg volt :D egy idő után mégis odajött :D azt hittem kis egy estés kaland lesz, de másnap megkeresett és megbeszéltünk egy randit, immár józanon :) onnantól a többi ment magától... és azóta is nagyon boldogok vagyunk együtt :)
2009. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
mint a filmekben: segített a tanulásban :D
2009. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Habár nekem már csak az exem, de egy koncerten voltunk, észre vettem, hogy BÁMULT én meg "Kapd be"-t mutattam neki ő meg oda jött hozzám. :D
2009. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
68%
Társkeresőn
2009. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%
Szilveszteri bulin egy nagyon nagy veletlen folytan:) kulonleges volt :p
2009. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

egyszer unatkoztam, így megtartottam a félévente esedékes chates szórakozásom.beleléptem egy srácba, beszéltünk, felvett msnre (kamu címmel, ez látszott), és rávett, hogy vetkőzzek le camben, meg persze ő is. : D. kb négy hónapig folytattuk ezt, aztán felvett az igazi címén.

lassan három éve együtt vagyunk, és hihetetlenül jól kijövünk.

kicsit sajnáljuk, hogy nekünk kimaradt a dolog szép része, de ha ez kellett ahhoz, hogy megismerhessük egymást (nem egy helyen lakunk), akkor megérte.

2009. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
A kolleganőm bemutatott az expasijának -akivel a szakítás után haverok maradtak. :)
2009. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
balagási bulin!
2009. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Matektanárnál voltam és mondta, hogy jön utánam egy kiscsaj, a nővére kíséri el, és megkért hogy foglalkozzak addig a nővérkével amíg a hugi tanul. Jobb ötlet nem lévén elmentünk a mekibe. Tök jól eldumáltunk, de mint nő akkor még nem jött be. Aztán eltelt vagy 2 hét és hívott telefonon (a matektanártól tudta meg a számot) és elhívott koncertre. Tudom bunkó voltam, de nem mentem el. Majd újra hívott, hogy találkozzunk. Ekkor már nem volt pofám nemet mondani. A randi végülis sokkal jobb volt mint vártam, és utána egy héten belül még 3x találkoztunk. Hétvégén jött öcsém névnapja, meghívtam hogy jöjjön el. Eljött mint barát, és elment mint barátnő... És utána 4,5 évig el sem lehetett minket választani.
2009. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!