Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj, aki többet érzett mint barátság, megvádolt hogy megcsalom a barátnőjével. Ez két dolog miatt volt meglepő, mert ha nem vagyok vele együtt, akkor nem csalhatom meg, a másik meg, hogy a barátnőjét csak látásból ismertem. Ez után kezdtünk beszélgetni a barátnőjével, hogy miket találtak ki rólunk. Nagyon jól összebarátkoztunk. Egy este elmentünk sétálni és hát a tópart, meg a romantikus naplemente is hatással volt ránk, így valahogy elcsattant egy csók. Egy hónapja együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk egymással.
2010. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Interneten ismerkedtünk meg. :) és már ott is érezhető volt egyfajta vonzalom. Aztán találkoztunk. Aztán első randi végén lekapott, és nagyon jó volt. És szépen lassan fejlődget a kapcsolatunk.
2010. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

21:15-ös!

Nekünk nagyon hasonló a történetünk. Az én barátom is fradista, én újpest drukker vagyok. Egy ismerős hozott össze minket egy fórumon, ahol egymást oltogattuk, persze nem véresen komolyan. Végül felvett msn-re, hogy ne "nyilvánosan" osszuk egymást, bár elég átlátszó volt az indoka, aztán rengeteget beszéltünk telefonon, hónapokig nem vitt rá a lélek, hogy találkozzunk, mert sokat titkolózott. De egyre jobban vonzódtam hozzá. Szeretem!

20L

2010. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
nyáron ismerkedtünk meg, közös baráton keresztül, de akkor nem tartottuk a kapcsolatot. utána szeptembertől úgy alakult, h minden héten találkoztunk egy közös program miatt, és nekem egyre szimpatikusabb lett, de nem voltam benne biztos, h mit akarok. végül decemberben már eléggé egyértelmű volt, h szeretnék valamit, és minden jel arra utalt, h ő is. voltunk sétálni, minden, de nem lépett. végül szilveszterkor egyik haverom megkérdezte tőle, h akar-e tőlem valamit, ő meg mondta h csak arra vár, h én lépjek. úh végül szilveszterkor éjfélkor megcsókoltam, és azóta együtt vagyunk és szeretem <3 18/l
2010. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Egy buliban ismerkedtünk meg 2 éve,egymás szemébe néztünk, azóta együtt vagyunk, szerelem volt első látásra
2010. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A neten,egy társkereső oldalon jöttünk össze a párommal.

Eleinte msn-en dumcsiztunk,aztán összehoztunk egy randit.

Ennek már több mint 4 éve,és azóta már a menyasszonya vagyok. :)

2010. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
régen elég csúnyán használtam stimulánsokat és 3nap ébrenlét után sörözgettem egy parkban, odajött egy nagyon nagyon vonzó srác akivel jót beszélgettünk (ez azér volt fura mert azelőtt évekig fiúra se bírtam nézni..) , nem volt hol aludnom ezért nála aludtam, meg együtt rajzolgattunk órákig, [de nem hagytam neki semmit smároláson kivűl], aztán hajnalban leléptem..a nevére nem emlékeztem...de mardosott a hiánya, folyton az arcát láttam, közben leléptem hollandiába 2hétre fesztiválokra, és mikor hazajöttem egy tök régi ismerősöm mondta a téren ahol sokat lógtam, hogy van egy srác és égen-földön keres pesten:D... és akkor már én is égen földön kerestem [megtudtam a nevét a volt nagy szerelmemtől:DD], nem emlékeztem hogy hol lakik, csak nagyjából és sétálgattam azon a környéken, szembejött az utcán, mikor már tök reményvesztett voltam, és elmosolyodott és én még addig sose éreztem olyan örömet mint amikor megláttam....ennek már 2és fél éve és azóta normálisan és boldogan élek gyorsítók és minden más szemét nélkül, és egy gyönyörű gyűrű van az ujjamon:)))
2010. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

21:57

egy hónapja elég fagyos lehetett a tópart, meg a naplemente is ...olyan délután 3kor:D

2010. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Kedves vak lány, örülök hogy összejöttetek:)

Nekem sajnos nincs párom, valahogy soha nem jött még össze, úgy kezelnek a nők mintha leprás lennék:S

2010. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Egy társkereső oldalon levelezni kezdtünk, de jó pár hétig nem volt semmi több, akkor még nem is terveztem, hogy összejövök vele, vagy ilyesmi. Közeledett a szalagavató, kezdődtek a keringőpróbák, és nekem nem volt táncpartnerem. Amikor megírtam levélben neki, hogy az első keringőpróbát pár nélkül kellett végigszenvedjem, felajánlotta, hogy a táncpartnerem lesz. :) Gyorsan összefutottunk személyesen, és miután így is szimpatikusnak találtuk egymást, jött a próbákra. Egy ideig zárkózott voltam vele (akaratlanul is), de aztán valami miatt kibuktam (sok gondom volt akkor), és ő vigasztalt meg. Onnantól kezdve lassanként összemelegedtünk, és a szalagavatón már szerelmespárként táncoltuk el a keringőt. :) Ennek több mint 2 éve, azóta is szeretjük egymást :)

20/l

2010. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!