Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Az én barátom francia. 2007 nyarán voltak Magyarországon, akkor ismertem meg, évközben msn-eztünk, majd mikor 2008-ban mi voltunk kinn Franciaországban, náluk laktam. Egyik este jó sokáig (kb hajnal 3-ig beszélgettünk), majd mikor megbeszéltük, hogy elmászunk aludni, és még az ajtó előtt megálltunk jó éjszaját kívánni egymásnak. És akkor megcsókolt. Én meg annyira meglepődtem, hogy elzavartam aludni... :P


Másnap reggel bocsánatot kért, makogtam egy "semmi"-t, délig nem is beszéltünk. De aztán csak megbeszéltük, és augusztus eleje együtt vagyunk. ^^

2009. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
MYVIP+MSN...XD
2009. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Koraszülött voltam és emiatt rossz volt a szemem, majd 15 éves koromban elvesztettem a látásomat (beszélő számítógéppel írok), most 18 éves vagyok. Bekerültem ide, a Vakok Iskolájába és itt ismertem meg a barátomat, aki szintén vak, 8 éves korában agydaganat miatt vesztette el a látását, ő is 18 éves. Nagyon szeretjük egymást, 2006-ban kerültem ide és azóta együtt vagyunk:)))) Nem kellett neki sokáig udvarolni:) , mert annyira megfogott a viselkedése, jó volt a kisugárzása, hogy szerelmes lettem belé. Mire rákérdezett, hogy kialakíthatnánk egy barátságnál komolyabb kapcsolatot, addigra én már eldöntöttem, hogy igent mondok, így már nem kellett neki várni rám:) Nekem jó így, hogy vele vagyok, attól még, hogy egyikünk sem lát, attól még teljes életet tudunk élni:) Vannak betegségei, amiket az agydaganat okozott:(, de én elfogadtam:)
2010. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
dejó :) Ez tök romantikus. Remélem még sokáig együtt lesztek!
2010. jan. 22. 22:05
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Én vagyok, a vak láyn. Köszi:) Én is remélem, hogy még sokáig együtt lehetünk, mert sajnos olyan a betegsége, hogy azt mondták, meg fog halni:(((( Remélem, hogy az még nagyon soká lesz, bárcsak mégsem történne meg! Az a hülye daganat.... Szerencsére értelmileg teljesen ép maradt:) Nagyon jó humora van:) Úgy szeretm, ahogy van!:)
2010. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Engem a jelenlegi barátom, az előző barátomtól csábított el a discoba miközben vele voltam:D odajött nekem meg választási lehetőségeim voltak:) És azóta is nagyon szeretem és nem bántam meg a döntésem :):)
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Hmm..de aranyos a vk láy sztorija! Legyetek nagyon-nagyon boldogak,akármeddig is tart ez a szerelem!

Amúgy én egy focis fórumon ismertem meg a párom,teljes ellentétek,míg én Újpest szurkoló vagyok,Ő Fradista.9 hónapi nem találkoztam vele,féltem,majd csak rávettem magam.De tudom furcsán hangzik,de már msnen és telefonon bele voltam zúgva,alig vártam hogy hívjon,imádtam a hangját a vislkedését,majd 5 hónap dumálgatás után kicsúszott a számon,hogy szeretlek,de még 4 hónapig húztm a dolgot.Azóta eltelt több mint 1 év és együtt vagyunk,kár volt az a 9 hónap semmittevéses msnes,telefonos kapcsolat,de mindegy,megérte egymásra várni,ő neki se volt senije 9hónpon keresztül s nekem se.

17/L,Ő 28/F

2010. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szia, kedves utolsó:) Köszönöm:) Köszönjük szépen, én is azt kívánom nektek, hogy boldogok legyetek és mindenkinek, aki eddig írt és írni fog:)
2010. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Reméltem megértedamit írok,mert elég sok helyesírásos hibám van,nem jó a billentyűzetem.

Kitartást,tényleg bízok benne,hogy több rossz nem ér Titeket!

2010. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Szia, kedves utolsó:) Megértettem, mert nem volt benne sok hiba. Nagyon kedves vagy, én is bízom benne, hogy nem ér minket több rössz.... Most, hogy elolvastam a sztoritokat, mosolyogtam azon a részen, amikor azt írtad, hogy kicsúszott a szádon, hogy szeretlek, mert én is jártam így és Gyuszim olyna aranyosan, kicsit zavarvan visszakérdezett, hgoy "Tessék?" Mondom "Á, semmi..." Hihi, milyen félénk voltam, pedig Ő nagyon barátságos:) Minden jót:)
2010. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!