Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? (túl rövid a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? (túl rövid a kérdésem. -. -)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van 2 fiú, (legyen gy és k), mindkettő velem egykorú (15).

Mindkettőjük mondta, hogy tetszem neki, és mindkettőjükkel sokat beszélek fb-n, és párszor találkoztunk is. Amikor találkoztunk, Gy.-vel nem nagyon tudtam beszélni, csak kínos csönd volt szinte végig, viszont K.-val jól elbeszélgettünk, viccelődtünk. (az is igaz, hogy én ilyenkor nem igazán tudok témát mondani, meg mintha leblokkolnék, nem beszélek..) Gy. nyomulósabb, viszont nem tudom, hogy komolyan gondolja-e, mert barátnőim is mondták, hogy nekik is szokott írni ilyesmiket, de mintha nekem több 'olyat' írna. Többször is küldött fb-n kapcsolat-felkérést..

K. kicsit visszahúzódóbb, és őt kicsit jobban kedvelem. Neki nemrég ért véget egy másfél éves kapcsolata, de már közben is nagyon sokszor mondta, hogy nem megy tökéletesen a kapcsolata és próbálkozott nálam is, de nem akartam hogy miattam szakítsanak, ezért nem nagyon nyitottam..nem lehet, hogy ő csak ilyen biztonsági megoldásnak szeretne? Mert egyszer mondta, hogy :ha szakítok xy-nal, és ss-sel sem jönne össze, lenne nálad esélyem?

Ez kicsit elbizonytalanított..


2011. jún. 25. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy kicsit jobban megismered őket, aztán majd meglátod?...
2011. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hopp, a vége lemaradt...:)

K. és Gy. nem kedvelik egymást, de nem akarok semelyikőjükkel sem összeveszni, mert jó barátok(?)..

2011. jún. 25. 23:51
 3/8 A kérdező kommentje:
K.-val már lassan 2éve ismerjük egymást, nagyon sok mindent tudunk 1másról, Gy.-t kb. fél éve ismerem, kb.3 hónapja kezdtünk el úgy intenzívebben beszélgetni, talákozgatni..
2011. jún. 25. 23:54
 4/8 anonim válasza:
szerintem egyértelmű hogy K. (ha szeretitek egymást. ha nem akkor meg minek? csak hogy legyen valaki?)
2011. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, nekem egyik fiú se szimpi.

K:ha szakítok xy-nal, és ss-sel sem jönne össze, lenne nálad esélyem?

...

Gy:barátnőim is mondták, hogy nekik is szokott írni ilyesmiket, de mintha nekem több 'olyat' írna.

...


Megértem, még csak 15 vagy. K. nálam szóba se jönne, Gy. gyanús, mindkettő nagyon igényli hogy legyen barátnője...

se gondolod, hogy te fontosabb vagy egyiküknek is, mint a többi lány?

2011. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
amúgy te is leírtad hogy melyiket bírod jobban, stb... szerintem nincs is itt igazán nagy kérdés .
2011. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Paulik Áron ***** válasza:
15 évesen a srácok szerintem nagyon éretlenek, én is az voltam :) Ezt ne felejtsd el.
2011. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod teljesen egyértelműen érezni a választ.

(K)

2011. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!