Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? :/ (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? :/ (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon összevesztünk,egy nagy hülyeségen és majd nem szakított,de aztán úgy ahogy kibékültünk,de még nem találkoztunk,majd fogunk lehet...de elbizonytalanodtam,hozzám nagyon gyerek még,ha már egy olyan nagy baromságon össze vesztünk,akkor mi lesz később?Am egy haverjáról van szó,akivel jóban lettem és ez a baja és azt hiszi,hogy kavartam vele,de nem,csak rendes volt és sokat beszélgettünk MSNen,ennyi. Nagyon szeret(t)em...nem tudom ez miatt elbizonytalanodtam és fogalmam sincs mi legyen,túlságosan féltékeny és minden dolgot felfúj és persze nem lehet vele beszélni rendesen,mert neki kell igazat adni:/és azt hiszi,hogy csak is neki van igaza és kész,sokat színez is,ami zavar és az bánt a legjobban,hogy nem bízik meg bennem...nagyon össze vesztünk és még a haverját is azt mondta megveri...

Nem tudom mi legyen:/Szerintetek?


2010. nov. 26. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobd ki ez a hisztis hülye gyereket, csak káros lesz rád! Ebből nem lesz hosszú kapcsolat, legalábbis szép élet, biztosan nem!
2010. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,most így elgondolkodtam és ez lesz sztem!Én eddig kinyaltam a seggét, mindent megvettem,de én eddig semmit nem kaptam tőle!Szó szerint semmit!
2010. nov. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!