Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm elmebeteg!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm elmebeteg! Miért szívózik velem?

Figyelt kérdés

ez a csaj nem normális. ő szakított. most pedig tönkre akar tenni. pedig én még mindig szeretem. első körben: olyanokkal kérkedik, amik magánügyeim. például, hogy (nem vagyok rá büszke) apám alkoholista... és akkor mondja hangosan, hogy na ma is veszel piát az alkoholista apádnak??? és röhög a teremben...

vagy néha fenyeget: könnyen börtönbe juttathatlak, mert meztelen képeket készítettél rólam! megvannak még nekem, és felismerhető a szobád! úgyhogy...

felelek, és nem nagyon megy, erre odaszól a tanárnak: ugyan már, ettől a fogyatékostól, aki csak a puska segítségével tud ötösöket szerezni, mit vár?

folyton-folyvást több, mint kellemetlen helyzetbe hoz, és egész egyszerűen jön utánam. valakivel beszélgetek, beszól, megpróbál lejáratni. új lánnyal ismerkedek, szintén. már egy-két lánnyal tönkretette a kapcsolatom, legalábbis jó viszonyom. hogy én erőszakos vagyok, meg pszichopata, ne is beszéljen velem. van egy seb a nyakán (valami kiskori), és azt mutogatja az ismeretleneknek, hogy én okoztam, olyan durva vagyok, és persze elsírja magát.

mivel, ugye feldühödök emiatt, az ő igazát bizonyítom ezzel, akármennyire is próbálom visszafogni magam.

mindenhonnan próbál kiszorítani. netes közösségi oldalak, blogomat spammeli marhaságokkal (verseim, novelláim vannak ott fent - kigúnyolja például azokat is), vannak róla fent képek, szól a közösségi oldal üzemeltetőinek, hogy szüntessék meg a regisztrációm (pl. iwiw).

barátaimat kérdezgeti, hogy "még mindig pedofil vagyok"? meg hasonló...

valakinek van receptje arra, hogy ezt a luvnyát hogy állítsam le? kezd úgy felmenni a pumpa, hogy lehet akkorát behúzok neki, hogy intenzívre kerül. tudom, primitív, de kezdek nagyon átcsúszni azon a határon, amikor azt mondja az ember: bármi áron. türelmes voltam. kedves voltam. próbáltam finoman kérni, meg keményebben is, hogy álljon le, és magyarázza meg, miért csinálja. de ha ez így megy tovább, inkább a sitten kötök ki akár a legrosszabbért, mert elviselhetetlen! széttúrja az életem az, aki alapból elcsheszte már a szakításkor...


2011. jún. 25. 08:35
1 2
 11/17 Zsolttötötötötö ***** válasza:

Alázd meg jó sok ember előtt.....az vicces is meg jól fog esni, meg nem fog basztatni...


CSUBI

2011. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár én annak a híve vagyok, hogy ne süllyedj le az ilyenek szintjére, de az ilyen cafkára én is azt mondom, hogy szívasd vissza még keményebben, mint ő szokott. Alázd meg az egész osztály/suli/társaság előtt. Mondjuk én a helyedbe már rég pofán csaptam volna a csajt.... Az ilyeneknek az kell.
2011. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-25 17:37


XD ez nemrossz ötlet kedves kérdező sztem mindenképpen csináld meg megérdemli az a kis rib@nc

2011. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

lányként mondom, hogy az ilyen idióta p*csát tuti hogy agyonütném helyből. ha már mindenhogy próbáltad leállítani, de még sem megy, nincs más megoldás.. csak az a baj, hogy ha megütöd, akkor megint te leszel a hibás..szerintem szólj a szüleinek, az igazgatónak, a tieidnek, vagy valakinek, mert ez így nem nagyon mehet tovább.

18L

2011. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt mar ilyen. Beszelj az Anyjaval, hogy a lanya igazan viselkedhetne felnottkent...


Nalam bevalt.


37F

2011. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Daniel-lel értek egyet....Hajrá!
2011. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudod miért csinálja? Mert nem lettél olyan, mint amilyenek formálni akart az álmában. Tehát most olyanná formál mit a rémálma.
2011. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!