Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm elmebeteg!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm elmebeteg! Miért szívózik velem?

Figyelt kérdés

ez a csaj nem normális. ő szakított. most pedig tönkre akar tenni. pedig én még mindig szeretem. első körben: olyanokkal kérkedik, amik magánügyeim. például, hogy (nem vagyok rá büszke) apám alkoholista... és akkor mondja hangosan, hogy na ma is veszel piát az alkoholista apádnak??? és röhög a teremben...

vagy néha fenyeget: könnyen börtönbe juttathatlak, mert meztelen képeket készítettél rólam! megvannak még nekem, és felismerhető a szobád! úgyhogy...

felelek, és nem nagyon megy, erre odaszól a tanárnak: ugyan már, ettől a fogyatékostól, aki csak a puska segítségével tud ötösöket szerezni, mit vár?

folyton-folyvást több, mint kellemetlen helyzetbe hoz, és egész egyszerűen jön utánam. valakivel beszélgetek, beszól, megpróbál lejáratni. új lánnyal ismerkedek, szintén. már egy-két lánnyal tönkretette a kapcsolatom, legalábbis jó viszonyom. hogy én erőszakos vagyok, meg pszichopata, ne is beszéljen velem. van egy seb a nyakán (valami kiskori), és azt mutogatja az ismeretleneknek, hogy én okoztam, olyan durva vagyok, és persze elsírja magát.

mivel, ugye feldühödök emiatt, az ő igazát bizonyítom ezzel, akármennyire is próbálom visszafogni magam.

mindenhonnan próbál kiszorítani. netes közösségi oldalak, blogomat spammeli marhaságokkal (verseim, novelláim vannak ott fent - kigúnyolja például azokat is), vannak róla fent képek, szól a közösségi oldal üzemeltetőinek, hogy szüntessék meg a regisztrációm (pl. iwiw).

barátaimat kérdezgeti, hogy "még mindig pedofil vagyok"? meg hasonló...

valakinek van receptje arra, hogy ezt a luvnyát hogy állítsam le? kezd úgy felmenni a pumpa, hogy lehet akkorát behúzok neki, hogy intenzívre kerül. tudom, primitív, de kezdek nagyon átcsúszni azon a határon, amikor azt mondja az ember: bármi áron. türelmes voltam. kedves voltam. próbáltam finoman kérni, meg keményebben is, hogy álljon le, és magyarázza meg, miért csinálja. de ha ez így megy tovább, inkább a sitten kötök ki akár a legrosszabbért, mert elviselhetetlen! széttúrja az életem az, aki alapból elcsheszte már a szakításkor...


2011. jún. 25. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég bunkóveiselkedés, amugy szerintem azért mert szakitottál vele, és azthiszi ezekkel bosszút tud állni,és hogy ezek a dolgok téged zavarnak,de ha nem figyelsz ezekre a dolgokra oda,nem szólsz vissza,akkor talán látja hogy semmiértelme, és békénhagy.
2011. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát, ha szakítottam volna vele, még megérteném, de: Ő SZAKÍTOTT VELEM!!! ez a bajom... hogy akkor meg miért?
2011. jún. 25. 08:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ja, akkor félreértettem,:DD hát nemtudom, nekem ez nagyon furcsa..és ha beszélnél vele erről? :DD mert csak ő tudja megmondani miért teszi, lehet hogy ezzel jobban érzi magát..
2011. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 .Daniel. ***** válasza:
100%

Felveszed a ninjaszerkót haver! Sapi, kendő az arcra, pulcsi, hosszú gatya, este, öklöd és megvered! Szard le ha primitív! Nem ért a szép szóból a céda? Kérd meg egy ismerősödet hogy találja be este az utcán... Nőket nem ütünk ezt jegyezd meg! Ez alól a riherongyok kivételek! Ne hagyd magad megalázni! Komolyan ne és én szurkolok neked hogy megtedd. Aki azt írja neked hogy lányokat gyengeség megütni az papucs! Az nem azt nézi hogy ez a p*csa hogy bánik veled hanem már megszokta hogy benyal az ilyeneknek. Még pár gondolat :) Simán mondhatod hogy egy haverja a te szobádban csinálta a képet róla... Ha nyugodtan reagálod le hogy apád alkesz el se fogják hinni.

Sok sikert. Amúgy hány évesek vagytok?:)

2011. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó :DD fuuuu :DD ment a like.
2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tejóég, ez a csaj tényleg beteg... Őszinte csodálatom, hogy eddig kibírtad, hogy nem képelted fel. Az osztálytársaid mit gondolnak erről a pics@ról? Mert ha normálisak, lenézik az ocsmány viselkedéséért.

Esetleg jelentsd fel zaklatásért, még ha nem is lenne belőle eljárás, lehet kicsit visszatartaná.

22/L

2011. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

csinálj úgy mint egy ember és beszélj vele még komolyabban. olyan nem létezik, hogy egy ember nagyon idegesít, mert annak megpattan véletlen a gerince.. és ilyen ugye mégsem fordulhat előőő.

egyébként, beszélj a szüleivel, és persze semmin se idegesítsd fel magad. nem kell mindenre érzelmesen reagálni.

barátaid előtt mit járat le? ha tudják hogy idióta, akkor senkit nem érdekel. sérülést te okoztál? elmondod tömören hogy nem. iskolában lejárat? ne érdekeljen, tanárt sem érdekli, de nem értem miért hagyja beleugatni a feleleted közben... viselkedj minél felnőttebben és nyugodtabban, itt kezdődik a megoldás szinte mindenre.

2011. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Probaltal mar kedvesen vele beszelgetni, hogy megis mit akar evel elerni? Hivd el fagyizni, hatha megerted, hogy megis miert... Ha semmi eredmenye, akkor ahogy a tobbeik mondtak, viseld el felnotesen a betegtes viselkedeset, biztos megunja egy ido utan, ha latja h lesz*arod...sok sikert
2011. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja mert látja rajtad, hogy idegesít. Ha nem foglalkoznál vele, hidd el megunná és befejezné. Amúgy önmagában az, hogy meztelen képeket csináltál róla nem fog börtönbe juttatni. Ha tényleg készültek ilyenek akkor gondolom hagyta hogy megcsináld. Akkor lehet belőle bajod, ha nem volt még 18 mikor készültek, de ha megsemmisíted a "bizonyítékot" akkor mondhat amit akar, nem történik semmi.

Ha tényleg úgy érzed nem használ már semmi, akkor válts iskolát, kerülj minden kapcsolatot vele, vagy viseld el higgadtan, felnőtt módra. Az erőszak nem megoldás, mert akkor tényleg feljelenthet és te jársz rosszul.

2011. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Készítettél róla meztelen képeket? Fel velük napiszrra!;) Ha jól értesz a photoshop-hot, akkor esetleg szőrt is lehetne varázsolni vele a kényes területekre. Meg szerintem napiszrnak add meg a csaj elérhetőségeit is; számát is pl.


A verés meg ilyen esetben szerintem nem primitív. Csak a hölgyeket nem ütjük meg. De aki ilyen ostoba, sötét krva az megérdemli a maflást.

2011. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!