Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 30-40-es hapsiknak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es hapsiknak, miért nem kellenek a 25-30 éves csajok?

Figyelt kérdés

Miért nem közelednek ezen korosztály felé?

(most hagyjuk ki, hogy egy részük házas, vagy azt, hogy a fiatalabbakat könnyebben megkapják, esetleg jobbnak minősítik őket


2011. jún. 24. 17:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
egy 25 éves példáúl még egyetemista nekem meg szakmunkásom van csak ,nem fog leállni velem ,főleg ha anyagilag sem állok jól
2011. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Szakmunkások is kereshetnek jól, de vannak olyan 25 évesek is akik nem egyetemisták vannak olyanok akik már dolgoznak ennyi évesen.

Nem is értem, viszont ahhoz nem szóltál semmit amit írtam.

Tehát gondolom, hogy úgy nagyjából igazam van akkor. Gondolom macára vágysz. Viszont akkor vállalnod kell azt a tényt, hogy igen csak a pénzedre és kocsidra fognak menni és biztos nem a szeretetedre.

2011. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Nem dehogy is macára vágyom egy átlagos lányra aki magamért szeret amilyen vagyok tudásban és pénzben is.
2011. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
nincs kocsim se sok pénzem sem pont ezt írom mamár döntő egy 25 évesnél
2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az lenne a húzósabb, ha nem lenne semmilyen munkád. Mi a szakmád? Én tudok olyan szakmunkásokról akik 100 ezernél többet keresnek.
2011. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
szakmám több is van de hiába érettségi ma már alap anélkül nem veszik fel a embert jobb helyre.marad a minimálbéres munkahely
2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Alap nélkül nem veszik fel? Ezt hogy érted? Protekcióra gondolsz?
2011. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Nem ,hanem hogy érettségi kell minden jobb munkahelyre amilyen szakmám van ahhoz +angól nyelv.
2011. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

És, ha elvégeznéd az érettségit?

De akkor is örülj annak, hogy van állásod tudom nem túl jó minimálbérrel élni, de van akinek még ezt sem adatik meg.

2011. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
próbáltam de a fizika + kémia nem erösségem sajna nem sikerült más tantárgyak mentek jól
2011. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!