Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 30-40-es hapsiknak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es hapsiknak, miért nem kellenek a 25-30 éves csajok?

Figyelt kérdés

Miért nem közelednek ezen korosztály felé?

(most hagyjuk ki, hogy egy részük házas, vagy azt, hogy a fiatalabbakat könnyebben megkapják, esetleg jobbnak minősítik őket


2011. jún. 24. 17:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Kellene nekem is de az a baj a 25 éveseknek kocsi meg sok lové kell ,minibálbérből meg aligha lehet. nagyon magasra teszik a mércét,nem a pasinak nem kell a nő hanem a nőknek a pasi.Tapasztalatból tudom
2011. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Hát, a társkereső az külön világ, nem is értem miért foglalkozol vele. Mindenhol ott vagyunk. Csak mosolyogj ránk szépen, én garantálom, hogy visszamosolyognék, de egyébként mindenki. Akire addig mosolyogtam, legyen az bárki, most társkereséstől függetlenül, mindenki visszamosolygott:) Nem olyan szörnyű ez a világ :)
2011. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
20:47-es, ez nem igaz.
2011. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Már letettem a társkeresőkről (is).
2011. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Hát én tapasztalom,mindennap sajnos hiába közeledem ,mindig a fiatalabbak lenéznek ,mert se kocsi se sok pénz
2011. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Próbálkozz személyesen, hidd el beválik :) Egyre kevesebb az elegáns, férfias férfi,szóval kelendő leszel, majd meglátod.:)
2011. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt hiszed lenéznek.
2011. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

hát igen ha rá mosolyogsz szépen 1 lányra akk mindjárt nyert ügyed van (általában)...mondjuk a társkeresőket én se preferálom,de aztán van akinek bejön..viszont a kávézók,cukrászdák elég jó helyek ismerkedésre..:)


21/L

2011. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

"Hát én tapasztalom,mindennap sajnos hiába közeledem ,mindig a fiatalabbak lenéznek ,mert se kocsi se sok pénz

"


Hát tudod attól is függ, hogy milyeneknél keresgélsz. Mert gondolom az ilyen igényesebb nőknél persze, hogy a pénz meg a külső ,kocsi a fontosabb.

De akik meg tényleg akarnának is valamit tőled, azokat meg szerintem nem nagyon veszik észre. Ezt meg én tudom tapasztalatból.

Engem spec. hidegen hagy, hogy van-e kocsija vagy nincsen. Sőt gazdagnak sem kell lennie. De mellettem maximum csak elmennél, vagy észre se vennéd, hogy akarok valamit tőled. Általában így szokott ez lenni. :-DD

2011. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

@21:12

Nekem is ez a tapasztalatom.

2011. jún. 24. 21:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!