Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet nem Lúzer barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TOMAtm kérdése:

Hol lehet nem Lúzer barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Bocs a kérdésért,de az a helyzet h 29éves koromra,igy végiggondolva,csak lúzer csajaim voltak.nem is álapodtam még meg.évek óta edzem,tetovált,rövid haj -valahogy ezek a külső jegyek miatt mindíg az IQ light csajok találnak be nálam.velem nincs probléma,iskolázott vagyok,lehet velem beszélni bármiről.nem vagyok egy tahó sem,csak valahogy mindíg ilyen 'retkek'-el jöttem össze.bennem lehet a hiba?vagy a csajok csak a külső alapján ítélnek meg?

közel a 30hoz vágyom már egy rendes,okos,iskolázott csajra akire nem kell figyelnem h ne gyujtsa magára a házat(ilyen is volt egyszer!!).


2011. jún. 23. 20:43
1 2
 11/19 mimano ***** válasza:
Ha csak "lúzer" barátnőid voltak, akkor lehet benned van a hiba...
2011. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Srác vagy, vagy férfi? Miért is kérsz bocsánatot az elején? Miért gondolod hogy veled nem lehet probléma? Visszaolvasva a leírást, Te mit gondolsz magadról?


Ha tényleg normális vagy, akkor elkezdesz gondolkodni a kérdéseken és megpróbálod őket őszintén megválaszolni magadnak. Nem kell ide leírni a válaszokat, ez csak rád tartozik.

Ha viszont elkezdesz beszólogatni és támadni, akkor ösztönlény vagy és nem is fogsz rájönni, hogy a feltett kérdésedre mi a válasz. Mert nem is akarod megtudni, csak jó valakire rákenni az egészet.


Te döntesz.

2011. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És tudod mi a közös ebben a sok lúzer csajban? Te. :)

Te vagy itt a legnagyobb lúzer ^v^

2011. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

miért lennék én lúzer?

29 éves vagyok,182 cm 100 kiló 11 éve súlyzózom,jobban nézek ki az biztos,mint te valaha is fogsz.BMW vel járok,ki van fizetve,sőt a családi házam is ki van fizetve.nem lógok anyukám nyakán,sikeres vállalkozásom van,egyedül az időm kevés h ismerkedjek.feltettem egy egyszerű kérdést erre kaptam egypár semmitmondó,fikázó választ olyanoktól akik még a nevüket sem merik ideírni,megbújnak az internet anonimitásában.Gratulálok akkor!

Ebből mindössze annyi konzekvenciát sikerült levonnom,hogy kis surmók válaszaira nem kell adni :P

Köszönöm annak aki érdemben válaszolni tudott.

2011. jún. 24. 19:33
 15/19 mimano ***** válasza:
Azt hiszem meg is oldódott miért vannak buta barátnőid.
2011. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jah, mert neki az anyagiak számítanak. :D
2011. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Még ekkora gyökeret! Én kerékpárral járok, fizetésem szinte nulla, de tudom, hogy mik az igazi értékek, és nem is cserélném el hülye BMW-ért vagy lakásért. Na erre varrjál gombot, bébibálna!
2011. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"miért lennék én lúzer?

29 éves vagyok,182 cm 100 kiló 11 éve súlyzózom,jobban nézek ki az biztos,mint te valaha is fogsz.BMW vel járok,ki van fizetve,sőt a családi házam is ki van fizetve"


És azt hiszed hogy ettöl nem vagy luzer?Hát gratulálok neked.Ha pl nem tudsz szeretni és az emberre emberként tekinteni akkor ezeket minde megterthatod és boldog lehetsz azért mert van autod és házad és ami az embernek szüksége van azt nem kapod meg.Ez a szeetet.

2011. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel valaki, amiket felsoroltál... Emberileg legyél valaki. Márpedig az írásodból az jön le, hogy te tipikusan olyan vagy aki szerint az ilyen státusszimbólum dolgoktól lesz az ember "valaki".
2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!