Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy, hol, tudok igaz, megbízh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, hol, tudok igaz, megbízható "barátnőt" találni?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta egyedűl élek, mert édesanyám meghalt, a papám meg elhajtott... 10 éve, egy küzdelem az életem. Nagyon nehéz volt eleinte, éjjel-nappal csak dolgoztam, hogy "megélhessek". Így sajnos minden barátnőm elszakadt tőlem, mára egyetlen egy barátnőm sem maradt..de nem is lett volna rájuk időm, így ez nem is zavart annó.

Viszont, mára kialakúlt egy olyan egzitenciám, hogy már nem kell éjjel - nappal dolgoznom. És bizony nagyon rossz , hogy 1 barátnőm sincs. Ráadásúl az évek alatt kialakúlt bennem egy mély "depresszió", amiből nem tudok kimászni...

Van egy barátom 5 éve, de mivel ő 140 km-re lakiktőlem, csak hétvégente tudunk találkozni. Betegesen féltékeny vagyok, majd bele őrülök a "szerelembe". Mivel nincs senkim, nem tudom kinek kiönteni a lelkem :( és lassan ebbe bele fogok őrülni.

Ha néha kitudnék mozdúlni, ha lenne barátnőm akivel összejárnánk néha, úgy gondolom megoldódna mindkét problémám!

De hol találjak barátnőt ?

A régi barátnők mind "eltüntek", szétszóródtak az ország minden pontjára...(27 éves lány..)

Előre is köszönöm a tanácsokat!


2010. szept. 7. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk fiú vagyok, de ha akarsz beszélgetni akkor írj.
2010. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Édes vagy, köszönöm szépen, de nekem arra lenne szükségem, hogy itt állj néha melettem : )
2010. szept. 7. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem megy, valóban egy lány kell neked. Hm... az a baj, hogy igazi jó barátságok legtöbbször véletlenül köttetnek, vagy hosszú ismeretségekből (például iskolában). Ez az erőlködés, hogy legyen valaki... ez ritkán működik. Nem jársz sehova szórakozni vagy sportolni? Esetleg ilyen helyeken...
2010. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy menjek el bárhova is egyedűl ?

pl. szórakozni....egyedűl ?

2010. szept. 7. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szórakozás alatt nem feltétlenül kocsmát vagy discot értek, hanem bármilyen szabadidős tevékenységet. Pl van egy csomó túraklub, ha esetleg ilyesmi érdekel. Ilyen helyeken tök gyorsan lehet ismerkedni. Vagy például netes fórumokon, játékokon...
2010. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz? 27/L
2010. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Borsod megyében - Miskolc mellett : )
2010. szept. 7. 19:34
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én is Miskolc környékén lakom, szivesen megismernélek, tudom milyen rossz egyedül. Írj mailt ha gondolod. 23/F
2010. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
miskolcilany@indamail.hu : ), ha gondolog írj!
2010. szept. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!