Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz igazi barátnőt találni? 19/F

Figyelt kérdés

Talán régebbi barátokból lesznek az igazi barátnők ?

Létezik olyan hogy egymásra találás ?

Mindenkinek van egy lelki társa ?


Manapság felteszem magamnak ezeket a kérdéseket mert az utóbbi időben elég magam alatt vagyok , próbálom legyúrni de egyedül nem megy, egy és úgy gondolom egy komoly kapcsolatban kitudjuk beszelni úgy egymást hogy a lelkünk megnyugszik és ki tudjuk kettesben magunkat kapcsolni meg ha kis időre is.

De miért olyan nehéz egy lelki társat találni , úgy gondolom hogy nem kell keresni az csak úgy jön magától , de ha nem erőltetem kicsit senki nem lása meg bennem azokat a dolgokat amiért együtt akarna velem lenni.

Voltak barátnőim de igazából csak az a tipikus dumát hallatom vissza hogy azért mer "jó" pasi , de senki soha nemtudót igazából meghallgatni, vigasztalni , hol vannak azok a lányok akik egy érzékeny srácra vágynak , Tulajdonkepén szerintem ilyen érzéki lányok mar nem nagyon vannak vagy félnek kimutatni magukat egy srácnak a sokk rossz tapasztalat után.Ez az ami szomorú. Ha tevédnek írjatok valamit ....... én mar igazan altod felek hogy lemondok az igaz szerelemről és a lelki társról és olyan leszek mint a többi csaj/srác aki csak hitegeti magát a jelenlegi kapcsolatában hogy neki megvan ...... de igazan?


2010. aug. 11. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Én az első 2 sort olvastam el és már meg is állapítottam hogy neked emosnak kell lenned. vagy b*zinak. vagy b*zi emosnak. (monnyuk nem b*zi emos nincs de akkor is)
2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

hát nem tudom, a barátom is azt állítja, hogy mielőtt összejöttünk évekig próbált "igazi" barátnőt, vagyis komoly kapcsolatot találni, de nem sikerült egészen eddig.

Mondjuk az igaz, hogy sok tizenéves lány csak felvágni akar azzal, hogy jár valakivel, az ilyen "kapcsolatok" rendszerint nem is tartósabbak néhány hétnél.

Na nem tudom, én mindig "igazi barátnő" típus voltam:)) szóval soha nem jártam senkivel unalomból vagy azért, hogy elmondhassam, nekem is van pasim... csak azzal jöttem össze, akit különlegesnek láttam. Lehet, hogy így nem volt túl sok pasim, de aki volt, azzal megérte lenni és a mostani barátomra is érdemes volt várni:)

18/L

2010. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

utolsó vagyok... amúgy véleményem szerint az "érzékeny srácok" még inkább félnek önmagukat adni, főleg h ahogy a legelső válaszoló gondolja mindenki b.zi vagy emós, akinek vannak érzelmei és szokott rajtuk gondolkodni...

na de valahol rád is vár a lelkitársad, csak ki kell várni, hogy egymásra találjatok... ja és ha normális barátnőt akarsz, akkor beszélgess vele sokat mielőtt összejösztök. Így könnyedén eldöntheted, hogy neked való-e.

2010. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy b*zi vagy emós, nekem inkább az jött le, hogy szeretnél egy megértő barátnőt. /!!!én is!!!/

Remélhetőleg mindenkinek van egy igazi társa. Az ember keresi a másik felét, és ez így van rendjén.

Egy mondás szerint a fiúknak eggyel kevesebb bordájuk van, a hiányzó pedig annál a nőnél van, aki a párod. Remélem, megtalálod!

2010. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy b*zi, én is ebben a cipőben járok, és én sem vagyok. :D

Amúgy a fő probléma, hogy nagyon el lett korcsosulva a korosztályunk (plázapcsák meg a partiarcok) így a normálisok vagy alkalmazkodnak és ők is ilyenekké válnak, vagy pedig nem mutatják ki milyenek is, így nehéz egymásra találnunk...

19/F

2010. aug. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valakinek vannak érzései még nem b.zi vagy emós.

Kedves kérdező nekem jó látni, hogy vannak még férfiak, akiknek nem a "partiarc" a menő "csajok" jönnek be, hanem az olyanok is,akik mással is foglalkoznak az életben magukon kívül. _Jogos a kérdésed, és én is keresem a "párom", én sem voltam még együtt szórakozásból valakivel, sajnos sokan nem fogják föl, hogy mások érzései legalább ugyanolyan fontos, mint a sajátunk.

Sok sikert Neked!

18/L

2010. aug. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokat hallom itt a gyk-n h ki mennyire magányos, mert ugyan vannak haverjai, de nem olyan aki igazi örök barát, akinek bármit elmondasz és viszont, akivel mindent tudtok egymásról és jóban rosszban kitartotok a másik mellet. Manapság azért érez mindenki így, mert mindenki elzárkózik és nem arról beszél ami igazán fontos és érdekli. De az az igazság ha empatikus vagy és veszed a fáradságot h valakit mélyebben megismerj van esély rá h találj egy jó barátot vagy akár barátnőt.

Magamról is tudom, h bár közösségben, suliban, haverokkal poénkodok meg viccelődök, lazára veszem a dolgot, de ebből nagyon csekély esély van h igazi lelki társra lelj. Ahhoz valóban meg kell ismerni a másikat.

Kapcsolatügyileg meg még nem vagy elveszve, még így is sok rendes lány van.

Hány éves vagy?

L

2010. aug. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!