Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini szerelem, amibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini szerelem, amibe nagyon belekavarodtam. Hogyan lehetne megoldani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (lány)és egy másik osztálytársammal eléggé összemelegedtek.Nagyon aranyosak együtt, a fiú már verset is írt neki, vitt neki rózsát,moziban is voltak.De nekem tetszik az a fiú.Ezt az érzést el is tudtam fojtani egy ideig.De titkon sokszor féltékeny voltam.Viszont ez a lány elég félénk,még nem járnak, nem is csókolóztak még.(már 9.esek vagyunk) A lánnyal nagyon jóban vagyok.De a tegnapi bulin a lány hamar hazament és én meg a fiú eléggé egymásba gabalyodtunk.Simogattuk egymást,csókolóztunk. Mondtam neki ,hogy nem szabad és ő is nekem de nem tudtunk ellenállni egymásnak.Másnap megbeszéltük,hogy nem mondjuk el a lánynak.Beszéltünk facebook-on és mondta ,hogy beszélt a lánnyal és annyit mondott neki ,hogy együtt aludtunk mert megkértem ,hogy vigyázzon rám,hogy ne tudjon rám mászni egy másik fiú.Minden rendben volt.De a végül elmondta lánynak.Gondolhatjátok,hogy a lány most mérges és a közös barátnőink is.Mit tegyek? Kivel beszéljek? Kinek mit mondjak?Rendbe lehet ezt még hozni? :(
2011. jún. 21. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kellett kikezdeni a fiúval, ha tudtad, hogy csaja van? (mondjuk neki is illett volna tartania magát) Nah mind1


Bocsánatot kérsz a csajtól max ennyit tehetsz, de ne hidd, hogy könnyű lesz ezt neki elfelejteni. :S

2011. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát.... ezt már nem nagyon tudod helyre hozni... :( esetleg kérd meg a szüleidet hogy tegyenek át más iskolába!
2011. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Más iskolába nem nagyon szeretnék menni.

Igazából nem járnak.

Beszélni fogok a lánnyal az biztos.

2011. jún. 21. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
figyelj ha a csaj a srác szerint unalmas, és úgy se csinálnak semmit, és a csaja,vagyis a bnőd már téged sem bír.. akk mi áll az utatokban?
2011. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet igaz, velem is ugyanez tortent
2011. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 morcoska ***** válasza:

Szerintem hadd hogy egy kicsit lecsengjen a dolog. MIndenképpen személyesen beszéljétek meg a dolgot hármasban. Nagyon fontos hogy mind három személy jelen legyen!

Itt az ügy kimenetele attól függ hogy mit csinál a fiú! Addig nem lehet megjosolni se hogy mi a helyes válasz, döntés!

2011. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ömm, most akkor járnak, vagy csak randizgatnak? ha nemvolt még csók se, akkor ez van. a csaj meg ne legyen mérges, ha ennyire teszetosza hogy megvárja mig a pasi megunja, akkor ez van. vagy ha a pasi meg ilyen akkor ennyit is ér nincs mit bánni. te meg olyan vagy amilyen, tudod hogy ők össze akarnak jönni te meg beleronditasz, neked is csak gratulálni tudok.

igen valoban tipikus tinibaromság... majd kinövitek... nincs mit tenni...

2011. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. Fiatal koromban én is azt a csaj választottam, amelyik többet tudott adni a testéből. A francnak kellett egy szűzk*rva, még akkor sem, ha szebb is volt mint a másik.

34/F

2011. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!