Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meg sosem csokoloz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meg sosem csokoloztam.

Figyelt kérdés
Van egy fiu ,aki nagyon tetszik nekem es szerintem neki is tetszem.Elmondtam neki egy dolgot es azt mondtam,hogy ne mondja el.O csak akkor nem mondja el,ha csokolozok vele.Ez minden almom,de nem igazan tudom.hogy mit tegyek.
2011. jún. 21. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így állsz hozzá h még sosem csókolóztam akk soha nem is fogsz. Figyelj minden menni fog magától, először nem fogod tudni hogy hogy kell pontosan, de hidd el hogy menni fog. :) Hajrá.
2011. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer,de nem volt jó :S okát nem tudom miért,de nem szerettem a srácot,lehet bele játszott,te szereted majd menni fog :) hány éves vagy? amúgy itt egy link,mert nekem is volt egy ilyen kérdésem és kaptam,szerintem jó : [link] 14/L
2011. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is 14 vagyok es koszonom a valaszokat!
2011. jún. 21. 12:21
 4/6 anonim válasza:

Szia!

szerintem nem görcsölj azon, hogy még nem csókolóztál. én is 14 évesen kaptam meg az elsőt, egy kedves sráctól. nem volt furcsa, elsőre rá lehet érezni az "ízére" :)

az első csókom nagyon jó volt, és elég sokáig tartott :)

a lényege hogy ne feszengj, tartsd puhán az állkapcsodat, legyen résnyire nyivta a szád, mondjuk annyira, hogy pont tudj levegőt venni. aztán a nyelved hegyét néha játékosan érintsd hozzá az övéhez.vagy ha egyszerűbb kis szájrapuszi lesz, akkor a nyelv sztornó. :) és ne ijedj meg, előre picit fura lesz, de ha a fiú már gyakorlottabb akkor vezetni fog a csóknál. ha ez van, akkor hagyd hogy sodorjon az ár :) esetleg, ha szereti a simogatást, a mellkasára teheted a kezed, majd csúsztasd fel a nyakára, és túrj bele a hajába :) ezt a srácok egy része szokta szeretni :)

2011. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

*elsőre :)

és sok sikert! :) am 14:20 voltam :)

18N

2011. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyoon! :*
2011. jún. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!