Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem csókolóztam, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem csókolóztam, félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon helyes srác, szerintem próbált többször is megcsókolni, de félek. nem merek. még nem szóltam neki, de tudja, hogy még sosem csináltam. egy szájrapuszi már volt :$ de nem is tom, mitől félek attól, hogy roszul csinálom, azt sem tom hogy kell... és nemtom mien szagú a szám :S ez olyan cikiiii írjatok.. hogy ment nálatok??
2010. okt. 4. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az elsőtől én is féltem... A hivatalos első nem számít mert kicsit többet ittam a kelleténél:) De a tényleges elsőtől nagyon féltem, és kettesben voltam a lánnyal már jó ideje, és nagyon nehéz volt elkezdeni... De aztán végül rávettem magam, valami hülye szöveget mondtam a formalitás kedvéért:) És amikor már csók közbe voltunk elszállt minden feszültség, és az idő is elszállt nagyon gyorsan:)
2010. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell félni, nem fogod elrontani, először kicsit félni fogsz de azután belejössz! :)

sok sikert!

2010. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, lazulj el, ráérzel. Nem lehet rosszul csinálni ha élvezed :) én élveztem az elsőt is, pedig nem én kezdeményeztem :) a lényeg, hogy ne siess el semmit, és hogy öleljétek egymást közben. ha randi előtt fogat mosol, akkor semmi para :D

21/F

2010. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát én is nagyon féltem! S: volt 3 "barátom" és a negyediknél sikerült;) mindig csak szájra puszi volt...:/ aztán a mostani adott 2-3 szájra puszit, és nagyoon lassan csókolt meg :) nem egyből a számba mászott. És a szájszagtól ne félj:D moss elötte fogat =)nem nehéz...én is azt hittem! 2 óráig csináltuk :P
2010. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!