Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit 22 évesen?

Figyelt kérdés

Az életem eddig kész katasztrófa. Volt egy 3 hónapos kapcsolatom, de ott a pasi rendesen kihasznált és becsapott.

Most 1 évvel később azt hittem végre boldog leszek, mivel megismerkedtem egy sráccal. Igaz az ismerkedős részt átugrottuk, egyből a közepébe vágtunk a dolgoknak. Ilyen most fordult elő velem először.

Aztán nem olyan rég mondta a srác, hogy nem tudja mit akar. meg hogy nem tudok első lenni nála, mivel tanul és melózik. Én is melózok, de még is van szabad időm.

Mióta elmondta, hogy nem tudja mit akar, mivel hirtelen csöppentem bele az életébe, teljesen elbizonytalanodtam.

Igaz minden nap beszélünk telefonon,és a munkahelyen is.


Miért vagyok én ilyen szerencsétlen? Miért nem találom meg végre a boldogságot? Nem érdemlem meg? Teljesen el vagyok keseredve :(


2011. jún. 18. 19:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Héjj!!!


Azért ha őszinték vagytok akkor nagyon sok pasinak okoz problémát ha a lány magasabb mint ő....vagy olyan magas mint ő!


Hidd csak el ez is egy azok közül amiért nincs pasid! DE! Erről nem tehetsz!


Ez a férfiak 30%-át teszi ki!


és nem kell a melléduma, hogy ez baromság!

2011. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

szia hasonló helyzetben lévő srác vagyok

22 f

ha gondold beszélgessünk

2011. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez nem mellédumálás barátom azért írtam mert így gondolom.Mivel magam is 180-as vagyok nekem nem gond egy megegyező magasságú dekoratív hölgy.
2011. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

180magas... na akkor itt a baj, gondolom mint a magas lanyok 99%a te is valogatos vagy es csak nalad magasabbakkal vagy hajlando szobaallni. Azokbol meg nem sok rohangal es azok is mind el vannak kenyeztetve nok teren.


Valtoztass kicsit az elvarasokon es minden rendben lesz.

2011. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem pont abban a korban vagy, hogy tapasztalatokat gyűjts. Ne kösd le magad túlságosan hosszú távra. Én megtettem és már, így utólag bánom. Pont 22 voltam, mikor összejöttem az exemmel és most 4. hónapja vagyok egyedül.


28/F

2011. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

mert ilyen nem letezik :))


21F

2011. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!