Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit 22 évesen?

Figyelt kérdés

Az életem eddig kész katasztrófa. Volt egy 3 hónapos kapcsolatom, de ott a pasi rendesen kihasznált és becsapott.

Most 1 évvel később azt hittem végre boldog leszek, mivel megismerkedtem egy sráccal. Igaz az ismerkedős részt átugrottuk, egyből a közepébe vágtunk a dolgoknak. Ilyen most fordult elő velem először.

Aztán nem olyan rég mondta a srác, hogy nem tudja mit akar. meg hogy nem tudok első lenni nála, mivel tanul és melózik. Én is melózok, de még is van szabad időm.

Mióta elmondta, hogy nem tudja mit akar, mivel hirtelen csöppentem bele az életébe, teljesen elbizonytalanodtam.

Igaz minden nap beszélünk telefonon,és a munkahelyen is.


Miért vagyok én ilyen szerencsétlen? Miért nem találom meg végre a boldogságot? Nem érdemlem meg? Teljesen el vagyok keseredve :(


2011. jún. 18. 19:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Én normális pasi vagyok szerintem, de mivel 17leszek csak így szerintem túl fiatal vagyok veled ismerkedni vagy nem tudom:) Amúgy szerintem vannak huszonéves normális férfiak is ők meg nem találnak normális nőket és ink. szerintem ki se mozdulnak, ugyan ez lehet elmondható a normális nőkről is:)
2011. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Inkább csak szexkapcsolathoz nincs kedved?
2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%

Nálam kb ugyanez :(


Miért nem találok egy normális lányt 21 évesen?


:)

2011. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem csak neked rossz! Amúgy ,ha valaminek a közepébe vágok,akkor én is elbizonytalanodhatom... Mondjuk hírtelen kitanulok elekzdek kitanulni 1 szakot és rájövök,h nem vagyok biztos abban,h nekem szükségem van erre a szakra vagy abban,hogy ez a legjobb szak... Telejesen természetes,persze ha egoistán nézzük a kkkor te vagy a "szerencsétlen" álldozat,h valaki eltud bizonytalanodni... Másnak meg még pasija sem volt 22 évesen! Ja és a boldogságot nem,csak a sexben lehet megtalálni........
2011. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Írhatnál magadról ..

melyik megyébe laksz?

mit melózol?

mi a hobbid?

kb hogy nézel ki ?

stb...

2011. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát én nem tartom magam normális pasinak, de szerintem szerethető és odaadó tudok lenni. Viszont még egy barátnőm se volt, sokat olvasom hogy 20 év után kinövik a felszínes korszakukat a csajok, de valahogy egy ilyen normális csajt se találok, nem tudom mi lesz így nem akarok évek múlva rátalálni az "első" kapcsolatomra =/


21/F

2011. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

szex kapcsolat nem érdekel.


nem csak a szexben szeretném megtalálni a boldogságot. hanem hogy végre legyen egy biztos pont az életemben, aki szeret, oda bújhatok hozzá, és hasonlók. mivel perpillanat ezek jobban hiányoznak mint maga a szex.

2011. jún. 18. 19:39
 8/26 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2011. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

tolna megyében lakok,

irodai melóm van, napi 8óra.

sportolok rendszeresen (futok, úszok),

180 magas, zöld szem , és barna haj.

szeretek beszélgetni, sétálni, olvasni...



sajnálom azokat akik szintén ilyen helyzetben vannak. csak én is egyre szarabbul érzem magam, mivel sok tizen évesnek már volt x pasija, nekem meg még 1 normális sem jött össze.

2011. jún. 18. 19:44
 10/26 anonim ***** válasza:

Az itt vagyok vagyok:)

Igen szomorú a helyzetünk.

Hajdú bihar nem túl jó.

De én szeretnélek,odabújhatnál.

Egyébként sportolj is.Majd jön valaki.

Közvetlen közeledben nincs valami helyes normális pasi akinek nem csak arra kellenél,uszodában?

2011. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!