Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit 22 évesen?

Figyelt kérdés

Az életem eddig kész katasztrófa. Volt egy 3 hónapos kapcsolatom, de ott a pasi rendesen kihasznált és becsapott.

Most 1 évvel később azt hittem végre boldog leszek, mivel megismerkedtem egy sráccal. Igaz az ismerkedős részt átugrottuk, egyből a közepébe vágtunk a dolgoknak. Ilyen most fordult elő velem először.

Aztán nem olyan rég mondta a srác, hogy nem tudja mit akar. meg hogy nem tudok első lenni nála, mivel tanul és melózik. Én is melózok, de még is van szabad időm.

Mióta elmondta, hogy nem tudja mit akar, mivel hirtelen csöppentem bele az életébe, teljesen elbizonytalanodtam.

Igaz minden nap beszélünk telefonon,és a munkahelyen is.


Miért vagyok én ilyen szerencsétlen? Miért nem találom meg végre a boldogságot? Nem érdemlem meg? Teljesen el vagyok keseredve :(


2011. jún. 18. 19:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
hát ezzel az utolsó sráccal is a melóhelyen ismerkedtem meg. és abszolút normálisnak is tűnt. és az is, mivel nem használ ki. csak egyszerűen nem tudja hogy mit is akar most :/
2011. jún. 18. 19:50
 12/26 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj, hidd el megtaláljátok egymást! Értelmes, okos no vagy. Nem számít hogy másnak hány pasija volt, nekik sem jobb...

Tudatosan járj el olyan helyekre, ahol mondjuk úgy gondolod, hogy jó fej férfiak járhatnak, keresd az ilyen alkalmakat!

2011. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy kaland voltál neki.Beszéljétek meg ha úgy áll hozzá hagyd a francba.
2011. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

beszéltem vele erről. és mondta hogy abszolút nem a szexre hajt. kb 3szor voltunk együtt az 1 hónap alatt. és nem is erőlteti, nem tűnik kihasználós típusnak.

és mióta ezt megbeszéltünk ugyan ugy majdnem minden nap beszélünk, és találkozunk. szóval nem értem.

de lehet hogy inkább hagyni fogom, mivel ez nekem ez így nem jó...

2011. jún. 18. 19:56
 15/26 anonim ***** válasza:

Na még mindig itt vagyok.Sajnos megint csak online találtam ilyen ritka kincset mint te.

Megértelek.Hogy most rosszul érzed magad a legutóbbi miatt de ha nem tudja eldönteni mit akar ne foglalkozz vele.Ne siettesd mert csak rosszabb lesz.

Ne törődj vele kinek mennyi kapcsolata volt körülötted nem az a lényeg.Akit nem érdekelsz vagy ott hagy nem tudja mit vesztett.

2011. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
nemhogy dunaföldvári vagy?:)
2011. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb pasi magasnak tartja azt a 180 cm-ert, amilyen magas vagy!


Ilyen egyszerű az egész!

2011. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

nem földvári vagyok.

a lábamból pedig sajnos nem tudok levágni :(

2011. jún. 18. 20:28
 19/26 anonim ***** válasza:

180 cm. Szerelmes lettem :D


187 cm vagyok 24/F


Az ilyen belevágunk a közepébe dolgok az esetek túlnyomó többségében rosszul sülnek el a párkapcsolatok terén.


Nem szoktam ilyet csinálni, de mivel eddig 160-167 cm közötti "gyerekméretűekkel" találkoztam csak most muszály lesz megragadnom az alkalmat:

Ha van kedved változtatni és megismerni, szólj :)

2011. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy magas ne hogy el hidd hogy a 180 centiddel van baj.Hosszabb test nagyobb élvezet,főleg ha sportos is és feszes.Na jó abbahagyom.Mondom azokkal ne törődj akik nem tudnak őszintén szeretni.Nekem semmi gondom nem lenne a 180 centiddel.
2011. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!