Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátom van, de képbe jött egy másik férfi.

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 éve van egy barátom(21 éves) nagyon szeretjük egymást,el se tudnánk képzelni magunkat egymás nélkül,de sajnos sokat veszekszünk,mert sokban különbözünk. Nem rég felbukkant egy másik férfi,aki idősebb is nagyon rendes velem,mindig érdeklődik,hogy hogy vagyok sms-ezgetünk,néha fel is hív. A barátomat nem lennék képes elhagyni,de ez a másik férfi mégis vonz engem valamiért. Talán az lehet az oka,hogy a barátom nekem az első minden téren(előtte is volt kapcsolatom,de az nem ilyen tartós) és néha úgy érzem,hogy vágyok az újra,de képtelen lennék elhagyni. Ha a másik férfi felhív/sms-t küld örülök neki nagyon. Egyátalán nem nyomul,nem erőszakoskodik,de érzékelteti,hogy tetszek neki.Tud róla,hogy van barátom,messziről ismeri is. Most mit tegyek? Tudom,hogy ez csak vonzódás az új iránt,de nem tudok mit tenni. A bunkó válaszoktól kérlek kíméljetek. Ha valamit esetleg nem írtam le szóljatok! 17/l
2011. jún. 17. 22:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miért kell rögtön feltételezni ezt valakiről? Azért annyira ismerem,hogy tudjam,hogy nem olyan. De te biztosan magadból indulsz ki...
2011. jún. 17. 23:19
 12/18 Dymo ***** válasza:

Igen,magamból és az összes többi pasiból :D Bocsi ha elszomorítottalak. Mért kell egyből a jót feltételezni?

Ha meg tényleg nem tudnád elképzelni magad a pasid nélkül,akkor szerintem ne nagyon foglalkozz vele,mert 90% hogy csak dugni akar. De te tudod :) Esetleg vegyétek be hármasba.

2011. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Pozitív ember vagyok,tehát a jót fogom feltételezni,nem vagyok begyepesedett,de ez más téma hagyjuk is.

És nagyon vicces ez a hármas dolog...pff...

2011. jún. 17. 23:26
 14/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem a rosszindulat vezérel. De egy 28 éves férfi ha társat keres egy 17 éves lányban, ott valami nem kóser. Vagy pedig csak arra kell neki. Ami viszont gyakori, és érthető.

Másrészt: van egy párod, és az előtt kezdesz el egy új pasin gondolkodni, hogy szakítanál vele. Ez nem annyira tisztességes, ha nagyon kockán nézzük.

1.) a pasiddal rendezd le a dolgot - akarsz-e vele lenni, vagy nem


2.a) ha vele akarsz lenni, ne smsezgess másokkal (tudod hogy értem)

2.b) ha nem akarsz vele lenni, akkor szakítsatok, és UTÁNA kezdj el újabb pasi után nézni


23F

2011. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a barátom mellett döntenék,hiába a sok számomra nem tetsző tulajdonsága.

- a másiknak is van, csak mág nem ismered/jobban palástolja

A másik férfi egyébként 28 éves,sokat dolgozik és ebbe is belegondoltam,hogy ha a barátom lenne sokat nem tudnék vele lenni

- sokat dolgozik = sokat tudnál vele lenni ???? nekem ez annyira nem áll össze

2011. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van és köszönöm a normális válaszodat! De már eldöntöttem,hogy abbahagyom az smsezést,csak az a baj,hogy van egy törzs club ahova ő is jár, és én is a barátommal és szinte elkerülhetetlen,hogy többet ne is lássam...
2011. jún. 17. 23:38
 17/18 A kérdező kommentje:
Most ezt én sem értem?! Mi a kérdés pontosan?
2011. jún. 17. 23:40
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem valamit félreértettél,mivel sokat dolgozik nem sokat tudnék vele lenni,lehet,hogy elírtam,de szerintem nem,de amúgy így írásban nem lehet érteni a hangsúlyt..
2011. jún. 17. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!