Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátom van, de képbe jött egy másik férfi.

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 éve van egy barátom(21 éves) nagyon szeretjük egymást,el se tudnánk képzelni magunkat egymás nélkül,de sajnos sokat veszekszünk,mert sokban különbözünk. Nem rég felbukkant egy másik férfi,aki idősebb is nagyon rendes velem,mindig érdeklődik,hogy hogy vagyok sms-ezgetünk,néha fel is hív. A barátomat nem lennék képes elhagyni,de ez a másik férfi mégis vonz engem valamiért. Talán az lehet az oka,hogy a barátom nekem az első minden téren(előtte is volt kapcsolatom,de az nem ilyen tartós) és néha úgy érzem,hogy vágyok az újra,de képtelen lennék elhagyni. Ha a másik férfi felhív/sms-t küld örülök neki nagyon. Egyátalán nem nyomul,nem erőszakoskodik,de érzékelteti,hogy tetszek neki.Tud róla,hogy van barátom,messziről ismeri is. Most mit tegyek? Tudom,hogy ez csak vonzódás az új iránt,de nem tudok mit tenni. A bunkó válaszoktól kérlek kíméljetek. Ha valamit esetleg nem írtam le szóljatok! 17/l
2011. jún. 17. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

VÁLASSZ! Vagy az barátod, de akkor finoman megmondod a másiknak, hogy hagyjon békén (még ha vonz is)

Vagy a másik, de akkor meg kell mondanod őszintén a barátodnak.

Szerintem.

2011. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mindig így kezdődik.

Van barátom, de megtetszett/vonz egy másik is (természetes dolog senki sem lesz vak és érzéketlen csak azért mert már van valakije)

aztán ezzel a másikkal jól érzem magam (ez még nem megcsalás!) és egyszer csak többet és többet szeretnék vele lenni. Na, akkor el kell gondolkodni. (a meglévő kapcsolaton és a másikon is) És választani kell.


Nekem is volt ilyen, én az újat választottam. 5 évig voltam együtt vele.

2011. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van,de ha az eddigiek alapján,amennyire ismerem őket és mérlegelnem kellene(most függetlenül attól,hogy szeretem a barátomat) a barátom mellett döntenék,hiába a sok számomra nem tetsző tulajdonsága. A másik férfi egyébként 28 éves,sokat dolgozik és ebbe is belegondoltam,hogy ha a barátom lenne sokat nem tudnék vele lenni.
2011. jún. 17. 22:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Lehet hogy csak egy strigulának kellesz a srácnak, de persze nem biztos. Itt nincs helyes döntés, mert az is lehet hogy a két szék között érsz majd földet. Szóval van-e értelme a mostani kapcsolatodat feladni egy látszólag újért. (Én úgy gondolom hogy csak akkor érdemes valami újba fogni ha a mostani kapcsolatoddal nem vagy elégedett és már nem is akarsz tőle semmit, mert ami új, nem mindig jelent azt hogy jobb.)
2011. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és ha el se tudnád magad képzelni a barátod nélkül, minek akarsz mással "lenni"?
2011. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Minden nőbe bele van a Tarzan-effektus kódola?!!

(Amíg az egyik liánt nem fogják teljes biztonsággal, nem engedik el a másikat.)


"Csak gondolj bele, hogy a barátod este ezzel áll elő: Tudod drágám, nagyon szeretlek, de mostanság sokat veszekedtünk, én meg jóba lettem ezzel a lánnyal. SEMMI Rosszra ne gondolj, néha beülünk csak kicsit sörözni, egyszerűen jól esik a társaságában lennem...."

-szerintem 2 napos sírógörcs lenne rá a válasz... Tévedek?

2011. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Akármit, de ŐSZINTÉN! Csak a tiszta játék a becsülendő, és ha most elmondod, és cselekszel, sokkal kevésbé lesz megbántva ha cserben hagyod. Legyen szó akármelyikükről is.

(Különben is, 17 évesen fiatal vagy még, ha hoppon is maradsz, úgyis találsz új férfit.)

De ha a másik sokkal idősebb, azon is elgondolkodnék. Valami baj van egy férfival, ha a korosztályában nem talál...

2011. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyiket választod. Mindkettővel pont ugyan úgy fogsz elbánni előbb-utóbb...
2011. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Mi az,hogy elbánni? Most ezt úgy írtad, mintha csalnám a barátomat és azon siránkoznék.A segítségeteket kértem,de már rájöttem mi a jó és e szerint fogok cselekedni. Mindenkinek köszönöm,aki tanácsot adott.
2011. jún. 17. 23:07
 10/18 Dymo ***** válasza:

"felbukkant egy másik férfi,aki idősebb is nagyon rendes velem,mindig érdeklődik,hogy hogy vagyok sms-ezgetünk,néha fel is hív."


Komolyan nem értem a nőket. Meg akar dugni,jóhogy rendes veled és nincs egy rossz szava sem. A politikában is csak a szépet mondják a választásnál.

2011. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!