Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ez csak vonzalom, vagy annál már több?

Figyelt kérdés
Párkapcsolaban élek már több, mint öt éve, együtt is élünk. Októberben új munkatársam lett, ne értsétek félre nem vagyok ribi, nem akarom megcsalni a páromat, de az új kollega és köztem olyan rezgések alakultak ki ami egy kicsit megrémít. Vibrál közöttünk a levegő, és pillangók repkednek a gyomromban. Szeretem a páromat, de nem tudom hova tenni ezeket az érzéseket. A munkatársam is nagyon vonzódik hozzám, szóval ez nem egyirányú.(Semmi sem történt idáig közöttünk és nem is lenne jó, mert nem vagyok az a fajta, aki félrelép)Nem akarok senkit becsapni sem a fiúkat, sem magamat.Ez csak hirtelen fellángolás vagy annál már több? Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni?
2011. jún. 17. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi ha offolok, de ugyan így érzek énis :(

Igaz nekem még csak 1 éves a kapcsolatom, de van egy másik srác akivel én is ugyan így vagyok mint te a munkatárssal. Én is nagyon kíváncsi vagyok hova tegyem ezt :S

2011. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem még ezekre a dolgokra, akkor ez kezdete egy új szerelemnek.

Második házasságomat élem közel 18 éve, és mindkét alkalomnál ugyanezt éreztem. (sajnos most is beleestem a csapdába) Tehát: pillangók, rózsaszín köd ha meglátom, hiányérzet, jelenlétében elbaltázás, félrebeszélés, zavarba jövés,remegő kéz, és kiugrik a szív. Szerintem ez szerelem a javából....

2011. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásodat. Szerinted lehetséges/érdemes e ezt az érzést elnyomni?
2011. jún. 19. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem, 2,5 év után, de küzdök ellene, mást nem nagyon tudok... kerüld, ne gondolj rá...
2011. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez átmeneti, ha elhagynád, nagyon megbánnád, hidd el.

Talán csak a változatosság hiányzik.

Legyenek közös programjaitok, beszélgessetek sokat, tegyetek félre nyaralásra (nem muszáj puccos külföldi útra gondolni).

2011. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kerülni sajnos nem tudom, mert napi munkakapcsolatban vagyunk, függ a munkánk a másiktól :(
2011. jún. 21. 17:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerettem volna elmenni nyaralni, a pénz meg is lenne rá, nem az a gond, csak a párom nem akar szabadságot kivenni a nyáron. A beszélgetések is ritkák mostanában, ha hazaér a munkából beül a számítógép elé, vagy a haverjaival jár el sörozni. Ne értsd félre ezzel nem azt akarom mondani, hogy én nem akarom megmenteni ezt a kapcsolatot.
2011. jún. 21. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

A párod nem igaz szerelmed, ahogyan te se vagy neki az, és amit leírtál arra utal hogy mindketten boldogtalanok vagytok.

Én úgy gondolom nem sok köze van a szerelemhez ezeknek az érzéseknek, pusztán csak vonzalom. A szerelem kialakulása sokkal hosszabb folyamat, és nincsenek ilyen intenzív érzések benne, főleg nem hirtelen... Szóval én úgy gondolom pusztán vonzanak téged ezek az úriemberek, mert magabiztosak, és határozottak...stb

2011. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogyha beleszeretsz egy pasiba mialatt már együtt vagy valakivel, akkor a 2.-at válaszd. Mert ha az első illetőt annyira szeretted volna, a másodikba egyáltalán nem szerettél volna bele. Vagy közel nem ennyire. Nem ismerem a helyzetet, csak annyit amennyit leírtál, de próbálj meg leülni a munkatársaddal és beszéljétek meg, ő hogy érez. Addig úgysem tudsz dönteni, mert két szék közé a földre esni Te sem szeretnél.
2011. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedved utolsó válaszoló, nem hiszem hogy (legalábbis most még úgy érzem), hogy ez egyenlőre még nem szerelem. Beszélgettünk a munkatársammal a kialakult helyzetről, ő is ugyanúgy érez mint én. Izzik körülöttünk a levegő, erős a vonzalom közöttünk, de egyenlőre többet sem ő sem én nem látunk a dologban.

Köszönöm szépen a válaszodat :)

2011. júl. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!