Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a mai világban párt találni?

Figyelt kérdés

Hiába vannak internetes társkeresők, eddig semmi hasznukat nem találtam, többnyire még válaszok sem érkeznek a leveleimre, élőben meg a gátlásosság és az önbizalomhiány nehezíti meg a helyzetemet. Egyre jobban aggódom, hogy nem találom meg azt a nőt, akihez nem csak testileg, hanem lelkileg is kötődhetem és ő is legalább annyira szeret engem, mint amennyire én szeretem őt.


Egyedül már nagyon nem jó! Hol van az a lány, akivel boldog lehetnék?!


21f


2011. jún. 16. 19:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek több oka is van. A rohanó életmód, a felszínesség, a média által okádott hamis kép, a férfi-női szerepek eltorzulása stb. A legtöbb ember önmagával van elfoglalva, ideje sincs normálisan megismerni a másikat, sokan nem is akarják, hanem egyszerűen elzavarják már az első randi után, ha nem olyan, mint amilyenre számítottak, vagy egyszerűen esélyt se adnak neki. Ebben a média is hibás, mert azt terjeszti, hogy csak akkor vagy jó, ha tökéletes vagy (kolgétmosollyal és hidratált bőrrel), így mindenki a tökéletesre vágyik, csak aztán rájönnek, hogy olyan nincs. Ráadásul sokan beveszik azt a süket dumát, hogy ki kell élned magad, mielőtt családot alapítasz, mert máskülönben nem leszel jó felnőtt. Az ilyeneknek nincs igényük komoly kapcsolatra, csak úgy eléldegélnek valaki mellett, ha ráunnak, továbbállnak, majd úgyis jön a másik (30 fölött meg majd jön a pánik, hogy családot kellene alapítani, de a "kiélésnek" köszönhetően egyetlen normális partnert se ismert meg, viszont addigra a normális emberek zöme már elkelt, úgyhogy abból válogathat, ami van). És ne felejtkezzünk el azokról sem, akik "társas magányban" élnek, vagyis társfüggők. Ők akár "szabad prédának" is számíthatnának, hiszen valójában sokszor boldogtalanul élnek a partnerük mellett, de nincs erejük kilépni belőle, mert inkább a rossz kapcsolatot választják, mint az egyedüllétet, és így ők is kiesnek abból a körből, amiből válogatni lehetne. Szóval szerintem elég bonyolult dolog az, hogy miért nehéz manapság igazi társat találni. Sokszor mintha szerencse kérdése is lenne, ráadásul az élet gyakran igazságtalan, így még nehezebb. De még fiatal vagy, előtted áll az egész élet. Persze rossz az egyedüllét, de a te korosztályodban (a mi korosztályunkban) is vannak olyanok, akik komoly kapcsolatra vágynak, csak talán kevesen, többségük pedig a kiközösítéstől félve beolvad a csordába, és éli a felszínes életet. Egyébként még tanácsnak annyit tudnék mondani a végére, hogy le kell győznöd a gátlásosságodat, és önbizalmat kell építened, mert így nem sok esélyed van.
2011. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
22:27 Neked jó, de egy csúnya srác online se megy semmire. Eleve 100-ból 1 lány ír vissza, de első randi után az is lekoptat. Akkor már jobb élőben, ott legalább azonnal elküldenek.
2011. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Igazából már nem is tudom, hogy a gátlássosságom, önbizalomhiányom vagy a külsőm a nagyobb taszító erő a nőknél?
2011. jún. 17. 09:21
 24/31 anonim ***** válasza:
A külsőd, mert semmi más nem érdekli őket.
2011. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Brian Tracy - Phoenix szeminarium"

Hallgasd meg, velem csodát tett (nem viccelek) hosszú de érdekes és kikurt hasznos, lesz önbizalmad ha követed benne az utasításokat

f17

2011. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Lányok/hölgyek, tényleg ennyire a külső számít már nálatok csak!?
2011. jún. 17. 13:12
 27/31 anonim ***** válasza:
95%

22:27-es vagyok!


Fogtam 2 régi képet, azt tettem fel. Nem azok a képek adnak el. Sőt, egy ideig játszottam a netes társkeresést kép nélkül. Amint küldtem a képet megkaptam az elutasítást.

100 lányból 50 nem gondolja komolyan, pár napja dobták őket és az önbizalmukat akarják rendbe rakni. Az már nem is olyan vészes, hogy 50-ből egy ír vissza.

Élőben könnyebb, neten pedig kényelmesebb ismerkedni.

Unalmas már az a szöveg, hogy csak a külső számít a lányoknál. Finoman, de én is elküldöm azokat a lányokat, akik számomra nem vonzóak. Élőben lehet, hogy lenne esélye, de ha egy fénykép alapján kell döntenem, akkor döntök. Amúgy valószínűleg csak barátságra lenne esélye. Van olyan lány ismerősöm, akit neten azonnal leráztam volna. Úgy alakult, hogy váltottunk pár szót és most nagyon jó barátságban vagyunk.

Gondolom, azzal sem árulok el nagy titkot, hogy személyes ismerkedésnél is a szép lányokat keresem meg. Ha egy társaságban van 100 nő és én 3-at keresek meg, akkor 97-et elutasítottam. Ha megismerem, akkor majd kiderül, hogy érdemes volt-e próbálkoznom nála. Szexuális vonzalom nélkül nincs párkapcsolat, természetes, hogy először mindkét nem a külső alapján szűr.

2011. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

21:13-as végre értelmesen leírta, hogy miért fontos a külső. Épp ezért jobb személyesen ismerkedni, van, hogy olyan srác tetszik meg, miután beszélgetek vele 1-2 alkalommal, aki előtte abszolút nem jött be. De ha neten látok egy képet, amin nem tetszik a pasi, logikus, hogy esélyt sem adok, nem fogok találkozni valakivel, aki alapból nem tetszik. Bár én mindig azt vallottam, az élet úgy is összesodor azzal, akivel találkoznunk kell.

21/L

2011. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Na, de épp ez az, ha meglátják a neten a képen, már eleve nem akarnak semmit se tőlem, hiába írom, hogy élő tali, még válaszra sem méltatnak többnyire.


Miért vagytok ilyen gonoszak?

2011. jún. 18. 08:50
 30/31 anonim ***** válasza:

Ez nem gonoszság, én is tapasztalom a pasiktól ezeket a dolgokat, pedig sokak szerint szép, kedves, aranyos csajszi vagyok, de ebből is látszik, hogy mindenki különböző, bizonyára van, aki nem lát szépnek, régen nekem is fájt, ha elküldött egy srác, persze most is fáj, de már megtanultam, hogy ilyen az élet. Amiket előttem írtak, teljesen normális emberi tulajdonságok. Ha neked nem tetszik egy lány egy képen, írsz neki, hogy meg szeretnéd ismerni, és ha összejön leéled az életed valakivel, aki még csak egy kicsit se vonzó számodra?

Vagy teszem föl, ha elmész egy buliba neked is édes mindegy kire akaszkodsz rá csak legyen valakid? Mert én az ilyentől roszúl vagyok, lehet én is örökre egyedül leszek, de inkább, mint egy olyan férfival, akit nem találok vonzónak, pedig, aki nekem nem tetszik őt nem találom vonzónak, persze lehet, hogy nagyon megszeretek valakit, és ezután már tetszeni fog, de valamiért ez nálam, ha már tudom, hogy a pasi többet akar nem szokott működni.

2011. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!