Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a mai világban párt találni?

Figyelt kérdés
Hiába vannak internetes társkeresők, eddig semmi hasznukat nem találtam, többnyire még válaszok sem érkeznek a leveleimre, élőben meg a gátlásosság és az önbizalomhiány nehezíti meg a helyzetemet. Egyre jobban aggódom, hogy nem találom meg azt a nőt, akihez nem csak testileg, hanem lelkileg is kötődhetem és ő is legalább annyira szeret engem, mint amennyire én szeretem őt.
2011. jún. 16. 14:14
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
Nem nehéz, 15éves korom óta mindig van "párom", bár most jutottam el oda hogy van egy normális hosszú távú kapcsolatom, már együtt lakunk jön a baba stb stb.
2011. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ milyen közegben élsz, milyenek az elvárásaid és emellé milyenek az adottságaid.
2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem nem kell bombanő, de azért legyen is külsőleg számomra vonzó valamiért, mivel alacsony vagyok ő is alacsony legyen, legyen kedves, értelmes, megértő és szeretre vágyó, illetve viszont szeretni, ragaszkodni tudó.
2011. jún. 16. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy igy kétségbe estél.Én 30 és nincs párom és nem vagyok kétségbe esve.Legalább elkerültem egy rakás olyan nőt, aki nem értékelt volna.Lassan de biztosan.
2011. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21, de nem ez a lényeg, hanem, hogy nekem SZÜKSÉGEM VAN VALAKIRE!
2011. jún. 16. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj az emberek többsége nem normális. És ezt nem rosszindulatúan mondom. A legtöbb ember nincs megelégedve magával, életével, kapcsolataival ( család, barátok..) és ez mind lelki gondokat okoz.

Az emberek többsége ezért nem saját útját követik, mert az szerintük "nem jó" hanem amit a mindennapok sugallnak, hogy szép fitt, egészséges, szexi emberek a jók és ha nem ilyen akkor az már nem annyira jó. De hát mindenki nem lehet egyforma, mert milyen lenne már, minden pasi kockás izmos lenne, minden csaj meg bombanő... akkor rájönnénk, hogy nem a külső számít.

És nem veszik észre, hogy mi is igazából a fontos, nem a pénz, vagy a kinézet hanem az érzelmek.

És azért nehéz párt találni, mert először van egy külső csekkolás, és ha ok utána jönnek az érzelmek. De sokkal kevesebb ember iránt érzünk valamit, mint ahányan megtetszenek...

Drukkolok neked. Biztos megjön az igazi, akinek csak te kellesz.

2011. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én 29 évesen vagyok egy kicsit hasonló helyzetben, azzal a különbséggel, hogy most már könnyebb egyedül. Szerintem se érnek sokat a netes társkeresők, élőben a gátlások és a gyávaság miatt nekem sem megy.

Sokszor elgondolkodtat, hogyan ismerkedtek mondjuk csak 30-40 évvel ezelőtt, se internet, se mobiltelefon (vezetékes is csak kevés volt).

2011. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a legfájóbb, hogy nem rég lettem szerelmes az egyik ismerősömbe, de ő is foglalt már és ugye tönkre sem akarom tenni a kapcsolatát, az már nem lenne fer.
2011. jún. 16. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Környezetem mindenki mondja, hogy csajokkal, hogy állsz én meg mindig mondom, hogy sehogy.

21/F

2011. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el akkor leszel igazán erős, amikor már nem befolyásolnak ezek a dolgok annyira.Igaz ez a hormonmüködéstől is függ de például én 30 évesen már úgy megszoktam barátnő nélkül, hogy főzök, mosok,takaritok, bevásárlok,szórakozok, strandolók nők nélkül és látod lehet.Független vagyok, jól érzem magam és tudod józan tudok lenni, mikor látok egy jó csajt, a jellemét figyelem. A legtöbbször el is buknak a jó csajok jellem teszten.Ez addig fog igy lenni, amig egy olyan nőt nem kapok aki értékeli azt aki vagyok, tisztel és nem egy elkényeztetett, éretlen lányka.Kivánom neked is, hogy legyél független...érzelmileg.
2011. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!