Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a mai világban párt találni?

Figyelt kérdés

Hiába vannak internetes társkeresők, eddig semmi hasznukat nem találtam, többnyire még válaszok sem érkeznek a leveleimre, élőben meg a gátlásosság és az önbizalomhiány nehezíti meg a helyzetemet. Egyre jobban aggódom, hogy nem találom meg azt a nőt, akihez nem csak testileg, hanem lelkileg is kötődhetem és ő is legalább annyira szeret engem, mint amennyire én szeretem őt.


Egyedül már nagyon nem jó! Hol van az a lány, akivel boldog lehetnék?!


21f


2011. jún. 16. 19:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Ki kell mozdulni a lakásból és akkor egyszer majd összetalálkozol vele.
2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%

mert felborult a férfi - nő szerep egyensúly, hála a feministáknak.

pedig vkinek mindig alsóbbrendűnek kell lenni egy kapcsolatban, olyan nincs hogy egyenlőek.

2011. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
MÁr miért kellene alárendeltségi viszonynak lenni?:O lehet egyenlőség, kompromisszumok nem lehetetlenek.... bocsi az offért
2011. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
am azért nehéz a mai világba párt találni, mert egyre kevesebb fiú udvarol és azt várják el hogy a lányok ugrálják körül. pedig sok lány még szeretné ha a fiú odamenne hozzá elhívná ide-oda beszélgetne vele... a mai fiúk 16-tól felfelé elég puhap*csüek... és akk nyavalyognak h. nincs bnőjük... hát öcsém lépni kell 18L
2011. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ez egy költői kérdés sajnos....Bár tudnám a választ!:/
2011. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdezem...:(
2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08


Na látod ebben teljesen igazad van. Viszont azért azt is be kell látni, hogy sok nő, aki megtetszik az utcán bizonyára nem venné jó néven, ha csak úgy egy idegen leszólítaná, főleg ha siet valahová. Márpedig nálam más lehetős nem nagyon van. Sokat kell tanulni és az osztályban is, aki tetszik az sajnos már foglalt. Egyedül a facebook még, amibe bízom, meg a gyakorikerdesek.hu :D


De igazából már nagyon fáj, hogy sok elutasítást kaptam eddig is csak, nem vagyok egy Brad Pitt, tény és alacsony is vagyok, ami szintén szűkíti a kört. Ne mondja senki, hogy nem számít a külső a nőknél!

2011. jún. 16. 20:16
 8/31 anonim ***** válasza:
Csak akkor nehéz, ha csúnya vagy és férfi/fiú.
2011. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ja és CSAK a külső számít a nőknél + alacsony férfi a nők 99%-ának nem kell :(
2011. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%
20:08 Udvaroljunk? Minek? Úgyse megyünk vele semmire, ha külsőre nem jövünk be.
2011. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!