Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 2 hapsit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 2 hapsit szeretek egyszerre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

hát velem ugyanez van úgyhogy megértelek :/

két csávó és mindkettő szerelmes belém,és nemtudom melyiket szeretem jobban :(

15L

(ha gondolod írj egy privit kicsit részletesebben hátha tudunk egymásnak segíteni választani :))

2011. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mint már sokan említették egyszerre két emberbe nem lehetünk szerelmesek és az egyiket mindig jobban fogod szeretni a másiknál ha viszont nem tudsz különbséget tenni köztük akkor igazából nem vagy szerelmes inkább csak túlzottan vonzódsz hozzájuk. Ezt csak te tudod eldönteni magadban hogy melyik fiú látványa okoz neked nagyobb boldogságot. Remélem tudtam neked segíteni :D
2011. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pedig teljesen úgy érzem, h ez szerelem. :(
2011. jún. 16. 19:03
 24/25 anonim ***** válasza:
Na aggódj előbb utóbb kialakul és az egyikhez jobban fogsz vonzódni, vagy jön egy harmadik akivel elfelejted a két fiút :D
2011. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"két csávó és mindkettő szerelmes belém,és nemtudom melyiket szeretem jobban :( "



IGAZÁN EGYIKET SEM!-az a helyzet

2011. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!